Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poprowadziłem kable RCA i Remote w Grande Punto :D Jeszcze tylko masa i zasilanie i będzie grało :D No i zaliczkowaliśmy z ojcem nowe wozidło :) Renault Clio Grandtour 0,9TCe 90km Limited, w kolorku Czerwony Flamme ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu bardzo dobra seria. nie wiedziałeś, że też masz MK4. teraz ja z kuflikiemteż kupiliśmy, jagmar też ma.

 

ale wszyscy jakieś fotki wrzucali ale Twojego nie kojarze. pochwal się, wrzuć jakiś opis i fotki. rocznik widze taki jak mój, mój z listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś ogarnąć, kupiony 1 lutego tego roku, w sumie przypadkiem od starszej pani (pierwszej właścicielki) z przebiegiem 43.000 km ;) Aktualnie ma już 51.000 km.

 

Wersja Ghia, navi fx, xenon, szklany dach - ogólnie bardzo zadowolony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ fireman Endomondo "trochę" oszukuje na odległości zawsze. Pewnie zależy to od dokładności gps'a w telefonie. Na trasie 100km mojemu Nexusowi 4 uciekło aż 3km z trasy.

 

Przy bieganiu na tej samej trasie po 2km mam jakieś 200 metrów różnicy zawsze ;)

 

Żeby nie było offtopa - wizyta w studio Art Detailing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być pyknąć 50km, ale gdzieś się trasa skróciła i wyszło trochę mniej

Trzeba było dookoła jeziora Lusowskiego jeszcze jechać to by wyszło ;) Spoko trasa :good:

Żebym jeszcze znał te rejony to by było łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem o popsutej kosiarce, teraz właśnie ją naprawiłem :)

 

Najgorzej było ze złożeniem, bo rozebrałem ją całkowicie, ale jak zapaliła to od razu mi się humor poprawił. I najlepsze, koszt zerowy. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup gwintu AP i felg DOTZ Skuriken :D

felgi od razu pryśnięte w czarny połysk ;)

 

babcia powiedziała, że poratuje kasą na zakup bagażnika dachowego :D także nic tylko się cieszyć :kox::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.