Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu przyszła ramka konsoli i ramka zmiany biegów z hydrografiki + półmat.

 

th_20150329_134550.jpg th_20150329_141201.jpg

 

Do tego wpadło radio(niska "półka",ale jestem mega zadowolony).Koniec z walającymi się płytami i ich ciągłym nagrywaniem. 8GB micro pendrive pomieścił ~2500 mp3,więc jest z czego wybierać.Wisienką na torcie jest zestaw głośnomówiący po BT. Zero szumów,pogłosu itp. Rozmówca słyszy mnie jak bym rozmawiał z nim w "cztery oczy"

 

Wymieniłem także twitter-y na u-Dimension,bo te Hertz-owe strasznie kuły w ucho.

 

 

Na sam koniec historia która jest mega,ale to mega WIŚNIĄ na torcie. :)

 

Wracam sobie dzisiaj popołudniu od chłopaków z ShiningCar-u i na przejeździe kolejowym(zamkniętym),słucham sobie muzyczki na "nowym" sprzęcie. Po chwili podchodzi do mnie ktoś i puka w szybę. Otwieram i koleś się pyta czy go pamiętam,bo kiedyś brałem u niego lampy do leona angel-eyes.(brałem je 4-5 lat temu i od razu po montażu oddałem,bo strasznie parowały i były źle spasowane) Odpowiadam,że oczywiście że go pamiętam(jest to brat ziomka od którego brałem wszystkie sprzęty car audio).On do mnie że w ten czas jak zwracałem do niego te lampy to że oddał mi 70% ceny,bo że lampy były już założone i że nie sprzeda ich za tą samą cenę co nowe.(faktycznie tak było).A okazało się że sprzedał je po tej samej cenie co nowe i że byłoby nie w porządku jak by mi nie oddał tej różnicy co mi potrącił.I takim oto "cudem" odzyskałem 150zł z przed 4-5 lat o których w ogóle nie pamiętałem :D

 

Taki MEGA miły akcent na początek świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Choć z drugiej strony jeśli kupujesz coś co okazuje się wadliwe to należy ci się 100% zwrotu a nie jakieś 70.

 

W sumie tak,ale problem był w tym że to był chińczyk.Sprawny ale źle wykonany...Może innym pasował/odpowiadał.Ja nie mogłem patrzyć na to spasowanie,parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem dziś MG ZT-T...wczoraj dzwonił ktoś z forum że chce przyjechać ale auto zarezerwował klient z Czech :lol: Tak więc samochód będzie cieszył oko u Pepików. Pan mówi że oglądał kilka egzemplarzy w DE ale ruiny straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, spec, zdjęcia, bo inaczej sie nie liczy :kox:

2.0 kopciuch, 6-biegów, buda ogólnie Comfortline plus bi-xenon z doświetlaniem zakrętów, tempomat, multifunkcja, duże radio z ekranem dotykowym i navi, czujniki parkowania przód-tył, Keyless Access, podgrzewane stołki, klima 2-strefowa... i el. roleta tylnej szyby :kox:

Więcej zdjęć z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienką na torcie jest zestaw głośnomówiący po BT. Zero szumów,pogłosu itp. Rozmówca słyszy mnie jak bym rozmawiał z nim w "cztery oczy"

 

Możesz podać linka do tego zestawu, chciałem wysłać pw ale wywala mi tapatalka przy probie wysłania pw

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad, Może źle się wyraziłem,ale ten zestaw jest wbudowany w radio :) Chodziło mi o to że radio tanie,jak dla mnie gra super i ma do tego zestaw głośnomówiący który łączy się po BT z telefonem.

 

Jakość rozmowy,funkcjonalność i łatwość obsługi(zaimportowana książka telefoniczna do radia, ostatnio wybierane numery,nieodebrane połączenia - wszystko z radia bez wyciągania telefonu z kieszeni),4x RCA w radiu za 300zł to dla mnie bajka,więcej mi nie trzeba

 

Radio to:

 

http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-1din- ... 09372.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon jest na kablu do umieszczenia między słupkiem A,a podsyfitka.wpinany za pośrednictwem jack-a trojpinowego.(Naprawdę mega zbiera to co trzeba - córka siedząc z tylu mogła rozmawiać z moim tata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ the rahzel a radio współpracuje z telefonami na androidzie?

w opisie tylko ios a jak z galaxy s4 np.?

 

Współpracuje, u mnie działało SGS3, HTC ONE X i teraz z LG G2 bez najmniejszych problemów.

Tylko, żeby móc wejść do książki telefonicznej musisz mieć zapisane numery nie na SIM a w pamięci telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.