Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zmatowiłem cały przedni błotnik.

Jeszcze tylko reszta samochodu :lol:

 

Ale za to po wyprowadzeniu tego przypomniałem sobie dlaczego wybrałem Sapphire Black do mojego Passata :evil:

 

Głębia, i odbicie bez nawet najmniejszej morki - można klękać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczałem kumplowi Astrę kilka dni. Dzisiaj pyta czy myję ją jakimś specjalnym szamponem, że po deszczu były takie fajne kropelki, hehe

Wkońcu ktoś zauważył. :D

A kropelki po FK1000p i S BSD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy nie raz miał taki plan :D Kupić poldka trucka i walić do upadłego :D

Ja też miałem taki plan. Ale na pewno nie użył bym poloneza

 

Ciekawostka: truck ma progi z blachy 2mm więc w porównaniu do 0,8mm w wiekszości aut osobowych to robi różnice :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym który ma BMW X5 (czarny kolor tzn teraz czarny mat :D ) ... mam popracować nad lakierem :ad: tylko najpierw musi oddać auto do lakiernika bo trzeba zrobić drzwi...

a lakiernik zaproponował korektę za 750 zł ( aż mnie zdziwiło że nie 300 :D ) i trwałe roczne zabezpieczenie lakieru za 250zł :o

a poza tym o ile dobrze zrozumiałem to wszystko w jeden dzień powinno być gotowe ... a ja mówiłem znajomemu że minimum 3 dni :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielna podróż. Warszawa - Zakopane - Warszawa

W sumie 930km spalanie 4,9 można wiem wiem emeryt style ale chciałem sprawdzić czy tak się da. Da ale nie warto odradzam :D

 

51760949733548334987.jpg

53605702296143601450.jpg

 

 

Za to widoczki piękne :D

 

74268558946883552106.jpg

94026717339021708465.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.