Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kierowca Octavii, który po wyprzedzeniu pojechał za mną dobre 10km pod dom i zadzwonił na Policję, ze skargą na "głośny i rajdowy" wydech w moim aucie :lol::kox:

 

Tak się czasem zastanawiam, czy ludzi podpierdalania nauczyła tak komuna, czy dopiero obecne rządy ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca Octavii, który po wyprzedzeniu pojechał za mną dobre 10km pod dom i zadzwonił na Policję, ze skargą na "głośny i rajdowy" wydech w moim aucie :lol::kox:

 

:shock::shock::shock:

 

Prosi się takiego złapać i ... ahh nie ważne.

Zresztą ostatnio chyba była też sytuacja "szeryfa" który nagrywał człowieka / parę która piła piwo. Z tego co mi wiadomo to skończyło się zablokowaniem jego kont na profilach społecznościowych + już podobno mają jego adres miejsca pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasem zastanawiam, czy ludzi podpierdalania nauczyła tak komuna, czy dopiero obecne rządy ... :/

Biorą przykład z tego pajaca Emila, wziąłbym takiego na bok i tak długo :wallbash:, aż zrozumie żeby zaprzestać swoich durnych metod prowokacyjnych. Jednak donosicielstwo jest u pewnych osób zakorzenione w genach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Eryczek ! Nie znasz Emila Rau ? "Emil łowca fotoradarów" w TVN Turbo . Głównie robi dobrą robotę ale czasem za bardzo pajacuje.

 

Ale to nie o nim była mowa. Slovak podał go jako przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umówiłem się z kolegą, nie z branży na myjni celem umycia jego nowego auta. Zrobił niespodziankę swojej żonie, która myślała, że jadą do kina. A skończyła na pędzelkowaniu felg, ładnie ubrana. O dziwo nie była wśicekła :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzątałem dziś w kompie i znalazłem zdjęcia mojego pierwszego auta. wtedy o Menzernie, 3M czy innych tego typu produktach się nie słyszało. Jedynie Sonax i Turtle Wax miał u mnie poważanie. Na początku była oczywiście nieśmiertelna pasta Tempo ale jak spróbowałem Sonaxa czy Turtle Wax to tempo w jednej chwili poleciało do kosza. :mrgreen:

Pamiętam jak któregoś pieknego dnia kupiłem jakąś politurę lekkościerną do lakieru którejś z w/w firm i przejechałem tym całe auto ręcznie. Jakie było moje mega pozytywne zdziwienie, jak ten środek ładnie zdjął lekko pożółkniętą już warstwę z lakieru i lakier stał się faktycznie biały a nie wyblakły.

Łezka mi się w oku kręci jak widzę to moją pieluchę. Człowiek gładził, dbał a potem kupił go jakiś małolat i w ciągu miesiąca 2 razy miał dzwonki (nieduże ale jednak).

 

uQL8hsF.jpg?1

 

g79g087.jpg?1

 

sppzwK2.jpg?1

 

UD4XyFp.jpg?1

 

aGREsK4.jpg?1

 

Silnik 2.0 8V 90KM + podtlenek azotu. Chodziło to bez najmniejszych problemów, nie wiedziałem co to rdza i generalnie mechanik za dużo nie zarobił na tym aucie. A koszty części (zawieszenia, które sobie wymieniłem trochę na wyrost) śmieszne. :good:

 

Do dziś mam sentyment do tej Beczki. :-]

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był udany dzień. Udało mi się sprzedać trochę siuwaxów, dzięki temu kupujący będą mieli fajne produkty, a ja uzbierałem trochę kasy do pistoletu lakierniczego sata minijet, który będzie jutro u mnie :) Do tego doszły koła od kolegi z forum z których jest bardzo zadowolony. Dzień zdecydowanie na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House of Cards :)

A mi popsuło. Byłem napalony jak górnik na strajk, ale po obejrzeniu całego sezonu 3... jest słabo...

 

Nie piszę nic żeby spoilerów nie robić, bo

chyba nie działa na tym silniku... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani która rozwaliła mi lusterko i przetarła błotnik, próbowałem się dogadać ale Pani stwierdziła że to na 1000% moja wina. Policjanci przyjechali i dostała 250zł :D

Szkoda zgłoszona, czekam na rzeczoznawcę.

Tylko takie pytanie mam czy warto zgadzać się z pierwszą wyceną czy czekac na lepszą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.