Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pięć sezonów na jednych oponach??? :shock:

Szacun Kamil :good: (ale za optymizm ;) )

 

Yariska zony ciagle jezdzi na fabrycznych i bieznik ciagle nie do zdarcia mimo, ze silnik 1.3 i zona najwolniej nie jezdzi. Autko kupione 5 lat temu od pierwszego wlasciciela (wlascicielki) i oryginalnie pamieta 2003 rok ;)

Bał bym się używać 12 letnich opon nawet w idealnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Oj dobra miało być max 18 to się doczepili :P

 

W cztery lata też nie wierzę :D:D

Ale powiedz mi jeszcze, na ile starczają Ci klocki hamulcowe to może coś mi się wyjaśni :mrgreen:

 

15 lut 2015, o 10:19

 

Bał bym się używać 12 letnich opon nawet w idealnym stanie

Widocznie bardzo kocha żonę :D

 

:D:D:D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie rozumiem. U mnie klocki i opony starczają na ok 25 - 30 tyś km a mam manuala. W automacie wiadomo, szybciej to się ściera...

ja też nie rozumiem- u mnie 79tkm, automat, od nowości nic nie było zmieniane-ani klocki, ani tarcze. Dość agresywny styl jazdy, ale rzeczywiście, oprócz autostrad hamulce oszczędzam, może to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kto jak jeździ.Jak ktoś lubi energiczną jazde od świateł do świateł to 30 tys na klockach albo mniej i koniec a jak ktoś kula powoli lub nie hamuje energicznie to zrobi i 60 tys.Kiedyś ktoś powiedział że styl jazdy kierowcy poznaje sie po długości świecenia światła stop przy dojeżdżaniu do świateł-troche w tym racji jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. W ufo czy 7-8 genie accorda klocki potrafiły wytrzymać 7kkm, jak również 60.

 

U mnie przód poddał się po niecałych 50kkm, jak na moc, śmiało mogę powiedzieć że bardzo długo wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.