Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Calais- aż dziw bierze że nikt się za to nie bierze. W normalnym kraju za takie panoszenie się na drodze od razu mandat wpadły albo i na 24h na dołek. A tam to jakaś parodia. Od czego wojsko i policja ma broń? U żabojadów tylko do ozdoby jak widać. A zapewne jakby kierowca rozjechał takiego śmiecia to jeszcze poszedłby siedzieć. KE bierze się za Polskę (słusznie czy nie to temat do innej dyskusji) a tam zwykli obywatele nie mogą normalnie żyć...

 

Lecimy z kolejnymi tematami: z cyklu "Śmieszne" kącik detailera w Biedronce :)

b1b5d76cfacb8e1amed.jpg

 

I szydercze- muzułmanka kąpiąca się w swoim stroju w Parku Wodnym w Koszalinie

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4451832138

 

Tak naprawdę widać rasizm wobec samych polaków- skoro obywatel nie może się kąpać w szortach stworzonych do kąpieli a na takie coś pozwalają to już ręce załamuję jak lewactwo wkracza do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno temu (z tego co pamiętam w zeszłą zimę) miałem okazję oglądać jadącą Mazdę 323F BA z zardzewiałym progiem ciągniętym po asfalcie... W życiu nie uwierzę, że mogłoby się to stać w przeciągu roku od ostatniej wizyty u diagnosty... Swoją drogą to sam nie wiem kto wykazuje się wtedy większą głupotą właściciel czy diagnosta? W Maździe o której piszę wystarczyło dosłownie ręką szarpnąć za ten próg i przynajmniej nie byłoby niebezpieczeństwa, że odpadnie gdzieś na drodze i uszkodzi samochód jadący z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie rano na stronę ze sprzętem komputerowym. Patrze w nowości ,a tam przy płycie głównej Asus E3 Pro Gaming V5 cena 64 zł. Ewidentna pomyła, ale świnia nie jestem, więc nie będę nikogo naciągał. Napisałem do nich maila, że mają pomyłkę w cenie. Dostałem odpowiedź " Dziękuję" po czym cena zmieniła się na 649 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, a mogłeś najpierw rzucić info tutaj na forum, wykupilibyśmy cały zapas :D

 

Szwagier też stwierdził ,że najpierw trzeba było kupić ze 3 sztuki , a później im napisać ,że im trzecia cyfra w cenie uciekła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak by odmówili sprzedaży, podobny przypadek czytałem na forum prawnym tylko chyba z telefonem. Wystarczy że powiedzą, że brak w magazynie i po sprawie, a nowa dostawa może być droższa.

 

79941eae4df8f18fb10362adfb41f6e1.jpg

 

Aż mi się przypomniało jak w mieście obok mnie widziałem wyjazd z bramy pół metra nad ziemią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.