Skocz do zawartości

Gyeon Q2M WetCoat- TEST


mamut103

Rekomendowane odpowiedzi

DS_Tomek, Tomek, jakby się nie domyły to by nie było w temacie :mrgreen:

 

Umyłem APC ręcznie psiknąłem Wetcoat i tyle. Przejechałem 630 km, a fotki są po płukaniu samym ostatnim programem. Tak, żeby nie było niedopowiedzeń :P

 

 

Samą wodą ? Nieźle :good:

 

Mnie też Q2M WetCoat mega zaskoczył na felgach. Trzyma się nawet polerowanego aluminium !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy by nie zaaplikować WetCoata na felgi na bogato bez spłukiwania i przetrzeć fibrą, aby grubsza warstwa została - DS'y testowaliście tak ten dar Korei dla świata?

 

 

Leżę :good:

 

Nie, nie testowaliśmy Q2M WetCoat w ten sposób. Są szanse na smugi przy takim użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie miałem tak, ze auto po samym prewash'u miało ładne kropelki, a po umyciu najprostszym szamponem już nie. Wystarczyło tarcie i zabezpieczenia już nie było.

 

To ja mam zupełnie odwrotne spostrzeżenia - czytaj po prewashu woda stoi na resztkach syfu a po myciu rękawicą zaczyna się coś dziać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wet Coat rzucony na lakier 5 tyg temu po zwykłym myciu na bezdotyku. Auto po aplikacji Wet Coat było myte 2x na bezdotyku (aktywnym szamponem) i przejechałem około 1200 km z tego dzisiaj 150km w deszczu. Muszę powiedzieć, że produkt jest :good:

P.S Sorki za jakość zdjęć, ale robione były telefonem

59442ac7ddd4a_DSC02866800x600.JPG.0da9579982197dcd419d9b90bbb85baf.JPG

59442ac82665d_DSC02869800x600.JPG.8da15219a6bd16880f612f37195b1671.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy WetCoat można nakładać na nawoskowane auto? Tj. ja nakładam Tripple + Tough Coat regularnie co 3 miesiące. Czy np miesiąc po aplikacji można używać WetCoat dla wzmocnienia efektu? chodzi mi czy nie jeden nie osłabi drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WetCoat można nakładać na nawoskowane auto? Tj. ja nakładam Tripple + Tough Coat regularnie co 3 miesiące. Czy np miesiąc po aplikacji można używać WetCoat dla wzmocnienia efektu? chodzi mi czy nie jeden nie osłabi drugiego?

 

 

Nie ma przeciwwskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moi drodzy, wetcoat nałożony wczoraj na auto, nie było czasu na suszenie więc tego nie zrobiłem. Dzisiaj moim oczom ukazały się piękne waterspoty, których qd nie rusza. Używałem kilku qd i po wytarciu w słońcu widać zacieki. Oprócz maszyny jest na to jakiś sposób? Gyeon waterspot? Wypowie się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nałożyłem Wet Coat`a na auto ok 1.5 tygodnia temu i jestem zachwycony tym produktem :)

Po deszczowej nocy auto całe w kropelkach które idealnie spływają z lakieru przy 40-50kmh, po 300-400 metrach od ruszenia na aucie nie ma większych skupisk wody, jest prawie suche :o

A to wszystko tylko po porządnym umyciu, spłukaniu, nałożeniu Gyeona i ponownym spłukaniu - super produkt. Ciekawe ile posiedzi na aucie i jak długo utrzyma efekt hydrofobowy.

A i jeszcze jedno, w ostatnim tygodniu praktycznie codziennie pada deszcz a zauważyłem, że auto znacznie mniej się brudzi, przód i boki auta na pierwszy rzut oka są czyste. Bez Gyeona po kilku dniach takiej aury bez mycia na aucie był zauważalny brud.

Nie mam garażu i nie chciałem katować nowego lakieru woskowaniem na dworze, opcja z WC jest zdecydowanie lepsza :)

Jednym słowem: polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kup, wytestuj, sprawdź i sam wyciągnij wnioski 🙂 SG czy Koch też ma takie produkty, więc wybierz coś i kup a jak nie podejdzie to możesz sprzedać na giełdzie. Bo już pytasz z 4 różnych wątkach o ten sam produkt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.