Skocz do zawartości

Gyeon Q2M WetCoat- TEST


mamut103

Rekomendowane odpowiedzi

g.pajak, Domel, świetna robota dziękuję !

 

 

Od siebie (a trochę tego już wypsikałem) mogę podpowiedzieć, że 1/3 zużytego produktu dałaby ten sam efekt na masce Mondeo :) Z drugiej strony na filmiku widać, że wiał mocny wiatr, i chciałeś się upewnić że produkt dobrze pokrył lakier. Jak pokazało płukanie, nie ma co się tym bardzo przejmować ;)

 

 

Domel, ale zauważyłeś, że atomizer ma 2 ustawienia ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, ale zauważyłeś, że atomizer ma 2 ustawienia ? ;)

 

upsss :o . nie :kox::wallbash:

 

Btw. bo to dla mnie dosc swiezy produkt i jeszcze nie jestem obyty, czy po aplikacji WetCoat'a nalezy/nie nalezy go wycierac np. innym "lekkim" QD ? Czy pozostawic do wyschniecia ? Czy bez problemu mozna scierac mikrofibrami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, ale zauważyłeś, że atomizer ma 2 ustawienia ? ;)

 

upsss :o . nie :kox::wallbash:

 

Btw. bo to dla mnie dosc swiezy produkt i jeszcze nie jestem obyty, czy po aplikacji WetCoat'a nalezy/nie nalezy go wycierac np. innym "lekkim" QD ? Czy pozostawic do wyschniecia ? Czy bez problemu mozna scierac mikrofibrami ?

 

 

Atomizer można ustawić na "STREAM" i "SPRAY" - w tym drugim położeniu daje fajną mgiełkę, w pierwszym psika strumieniem (i znacząco zwiększa zużycie produktu ;) ).

 

Po aplikacji i spłukaniu można wytrzeć samochód, albo odjechać - co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizer można ustawić na "STREAM" i "SPRAY"

 

Myśmy psikali "na spray". Dołączam się do opinii, ze atomizer powinien dawać "szerszy" strumień, taki jak te biało-niebieskie w sklepach partnerów.

 

Od siebie (a trochę tego już wypsikałem) mogę podpowiedzieć, że 1/3 zużytego produktu dałaby ten sam efekt na masce Mondeo

 

Po mojej niezamierzonej pomyłce ze zrobieniem 50/50 :D też sobie to uświadomiłem :mrgreen:

 

g.pajak, Domel, świetna robota dziękuję !

 

Polecam się na przyszłość. :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Aha no to wszystko jasne. Ja po nowym roku przymierze sie jeszcze do Q2 Trim bo te plastiki to moja zmora. A WetCoat na pewno i u mnie zagosci w arsenale :)

Rozniez polecam sie do testow ;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy film z aplikacji Gyeon WetCoat na A-klasę był nagrany kiedy na dworze już zaczynało się ściemniać. Na drugi dzień kiedy było widno zaatakowałem drugą stronę samochodu- jak najbardziej eko eko :mrgreen: , film poniżej:

 

 

Na pierwszym filmie widać jak na jeden bok poszło około 40 psiknięć, powyżej na lewy bok zużyłem 18 psiknięć- czyli 2x mniej, a pokrycie jest prawie to samo, dlaczego prawie? Dlatego bo zabrakło dosłownie dwóch-trzech psiknięć - na błotniku oraz na drzwiach, dlatego wydaje mi się że najlepsze wyjście to spryskać samochód (broń boże nie psikać dwa razy w jedno miejsce bo po co? :mrgreen: ), spłukać- i ocenić czy gdzieś brakuje środka czy nie i ewentualnie dopsikać :-]

 

Na 3 samochody - BMW 7, Mercedes A oraz BMW 3 poszło ok. 240ml produktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 samochody - BMW 7, Mercedes A oraz BMW 3 poszło ok. 240ml produktu

 

Jak widać WetCoat rozprowadza się wraz z wodą. Klucz do sukcesu, to wyczuć ile naprawdę potrzeba psiknąć. :)

 

Myślę, że jak to się opanuje, to produkt można śmiało nazwać przełomowym, :good:przynajmniej na naszym rynku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam test na blogu jednego z partnerów forum.

 

Mówi Ci coś Car Pro HydrO2 ? Pewnie nie.

 

No właśnie nie :dontknow: Może dlatego, że "jeden z partnerów" wybrał złe osoby do testowania go :kox::song:

(a raczej testów dla szerszej publiki, wogóle nie było ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wczoraj nie załapałem ale w styczniu ma być świeża dostawa :)

 

 

Pisałem już w wątku dot Q2M WetCoat w dziale "dystrybutorzy", że faktycznie, niedoszacowaliśmy popytu na ten produkt :)

 

Nowa dostawa powinna do nas dotrzeć w ciągu kilku dni, spodziewamy się jej w okolicach weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.