Skocz do zawartości

Gyeon Q2M WetCoat- TEST


mamut103

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując od sensu stosowania, największe wow zrobiłby pewnie GYEON Q2M Cure, ale to nie jest typowy QD.

 

W kwestii typowych QD, polecam te z półki syntetyków. Bardzo fajnym produktem w mojej ocenie jest Poorboy's Spray&Gloss - jeden z najtańszych QD na rynku, jest bardzo bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć czysty samochód czy wetcoat'a na lakierze? :mrgreen: Nie przesadzajmy- e38 z początku testu po 2tys. km i 2x myciu na szczotkach na jakimś BP nadal kropelki ma :-] Jak się osłabi to dopsikasz i znowu będzie szajn ;) DO TEGO TO SŁUŻY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz miałem okazję użyć WetCoata.

Samochód nie myty ręcznie od 1,5 m-ca. Jedynie co tydzień bezdotyk.

BSD już osłabł. Na tyle samochodu i dolnych partiach drzwi tafla wody.

Podjechałem na Erhle. Na aplikację poszło mi ~50ml produktu (nie pryskałem na szyby oprócz tylnej).

Zrzucanie wody na przyzwoitym poziomie, również na w/w miejscach. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej aplikacji trochę padało a w nocy mały mróz i taki efekt końcowy :P

 

 

rerz.jpg

knup.jpg

 

 

 

Kolejne 800km z nową warstwą i wygląda tak :/

 

 

 

o5f1.jpg

 

bfoc.jpg

 

 

Na dzień dzisiejszy zakończyłem współpracę z tym produktem wiem co po nim mozna się spodziewać i postaram się to wszystko opisać niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą Arim zrobiliśmy małą foto-video relację z aplikacji Wet Coat.

Po przelaniu do buteleczki z lepszym atomizerem zeszło około 70 ml na Avensisa w kombi. Psikane było miejsce przy miejscu, więc wynik wg nas rewelacyjny. Troszkę WC przelaliśmy właśnie do takiej butelczyny:

le30.jpg

Niestety zapomniałem strzelić foto ile pozostało po całej operacji, ale tak na oko to zużyliśmy właśnie 70 ml.

A oto dowód, że na samochodzie tafla:

e51j.jpg

Po spsikaniu:

c0th.jpg

I płuczemy :-]

I kropelki:

r5dc.jpg

wexi.jpg

396n.jpg

8cbl.jpg

ffg1.jpg

0cgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem nie wyszło, ale jest małe fotostory. 630 km od psiknięcia od tak sobie wetcoatem po felgach umytych jako tako APC. Fura po tym dystansie jeszcze wygląda na świeżynkę, więc nie spłukiwałem :

 

IMG_6296.jpg

 

IMG_6300.jpg

 

IMG_6297.jpg

 

IMG_6303.jpg

 

IMG_6298.jpg

 

IMG_6301.jpg

 

IMG_6299.jpg

 

IMG_6302.jpg

 

:o:o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem nie wyszło, ale jest małe fotostory. 630 km od psiknięcia od tak sobie wetcoatem po felgach umytych jako tako APC. Fura po tym dystansie jeszcze wygląda na świeżynkę, więc nie spłukiwałem

 

Gwoli ścisłości, foty są w kolejności "przed" - "po" - "przed" - "po" (ergo: domyły się) czy jakoś inaczej i się kompletnie nie domyły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS_Tomek, Tomek, jakby się nie domyły to by nie było w temacie :mrgreen:

 

Umyłem APC ręcznie psiknąłem Wetcoat i tyle. Przejechałem 630 km, a fotki są po płukaniu samym ostatnim programem. Tak, żeby nie było niedopowiedzeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.