Skocz do zawartości

Rowerki


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Polecam uncr. Trzyma jak zly 

 

co do mycia to chemia do auta jest spoko ja czesto zabłocę rower ze nie widac ramy to normalnie myjka lece pod cisnieniem potem wydmuchac troche z kasety wody wytrzepać, wytrzec gdzie sie da i rower czysty. Po takim myciu myjka polecam nasmarowac łancuch smarem i tu juz zalezy kto gdzie jezdzi jak piasek i lasy to smar suchy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w tym sezonie będę chciał się pozbyć pampersa i przyzwyczaić d..e do skórzanego siodełko ale wiem będzie ciężko.

Aktualnie używam z tej firmy z tą wkładką i jestem zadowolony lecz nie te luźne tylko obcisłe i na to luźne. 

https://berkner.pl/pl/kolarstwo-dla-mezczyzn/179-spodenki-kolarskie-martin.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mogę powiedzieć aby nie zwykła pianka, te co wspomniałem to już żel.

Komplet z luźnymi mają czasem ten plus że nie zjeżdżają z czterech liter gdyż są przypinane. 

Możesz ewentualnie zerknąć na forumrowerowe.org lub do szajbajk-a i tam pewnie są tematy....

Pzdrower 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wspomiałem, dziś pojechałem raz jeszcze looknąc i szok, nie wieże. w tamtych z Martes jest jakaś gąbka, po inaczej bym tego nie nazwał, żaden sudokrem nie pomoże 🙂

Aaaaaa, na próbę zamówiłem bokserki berkner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam roweru na głównie asfalt i ścieżki rowerowe ale czasami też las. Do około 1500zł. Wstępnie wybrałem dwa modele: Kands The One 29 i Vellberg Explorer 1.2
Nie znam się za bardzo więc pytanie który z tych dwóch wybrać i czy polecacie coś lepszego w tej kasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamil598 napisał:

Kands The One 29

 

Nie znam tego modelu ale rozmiar koła sugeruje że toż rower górski, a na asfalt,  ścieżki rowerowe wybrał bym zdecydowanie rower crossowy milion razy wygodniejszy do takiej jazdy tylko w dzisiejszych czasach w tym budżecie może być problem kupić coś sensownego nowego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Odkopuję wątek swoim wczorajszym nabytkiem 😄 Od jakiegoś czasu przeglądałem ogłoszenia w poszukiwaniu drugiego roweru. Chciałem kupić coś używanego za parę stówek, co da radę po lasach i w niezbyt ciężkim terenie, bo w takich warunkach głównie się poruszam i przy awariach, o które przez ten sposób eksploatacji roweru nietrudno, pozostawałem bez roweru. Dotychczas używałem starego GT Avalanche 2.0. Wszystko jednak wydawało mi się za drogie. Aż świętego graala wyhaczyłem na licytacji w urzędzie skarbowym 😄

352870011_569025708642170_52124590877844

Tutaj w magazynie urzędu skarbowego. Nie wygląda może zachęcająco, ale rama ma malowanie z 2006 roku, a sądząc po dokumentach przyczepionych do niej, w eksploatacji był do 2007 roku. Ma sprawne hydrauliczne hamulce Magura, tarcze praktycznie nie noszą śladów zużycia. Pobieżnie przejrzałem stan napędu i jego uszkodzenia wynikają głównie ze sposobu składowania. Mam zamiar zmienić w nim łańcuch, uszkodzone zębatki, płyn hamulcowy, opony na szersze, z terenowym bieżnikiem i zwijane oraz dętki. Zapłaciłem 150 złotych. Myślę, że inwestycja zamknie się w 500-600 złotych. 😉

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.