Skocz do zawartości

Autoglym Car Glass Polish 2013


yesfan

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Eidos71 napisał:

@V1RU$ - wczoraj użyłem maszynowo - z padami polerskimi do szkła od Flexipads -  AG CGP i DG #755:

20181020_152250.jpg.a6a6520f48e4732b406d5944e19be6cc.jpg

 

Zdjęć z pracy nie robiłem, bo... Po co ? Każdy z tych produktów dostał połowę przedniej szyby w Fieście. Oba zrobiły to, co do nich należy - usunęły waterspoty i doczyściły szybę. Oba produkty mają całkiem miły zapach, chociaż bardziej mi chyba odpowiada zapach DG #755. Generalnie nie widzę specjalnie różnicy między tymi produktami - oba sprawdzają  się przy doczyszczaniu szyb, którym nie daje rady płyn do mycia szyb. 

Jednym słowem bez różnicy czy to czy to. A porównał ktoś z mleczkiem Nielsen'a -> niby tlenku ceru ma najwięcej ze wszystkich więc jest szansa, że jakieś małe ryski usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, V1RU$ napisał:

niby tlenku ceru ma najwięcej ze wszystkich więc jest szansa, że jakieś małe ryski usunie.

Zamiast mleczka kup tlenek ceru, lub CarPro CeriGlass - dopiero takim środkiem masz szanse na usunięcie rysek ze szkła (chociaż CarPro nie zadziała tak skutecznie, jak tlenek ceru). Produkty DG i AG nadają się do dogłębnego oczyszczenia szyby, a nie do jej polerowania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eidos71 napisał:

Zamiast mleczka kup tlenek ceru, lub CarPro CeriGlass - dopiero takim środkiem masz szanse na usunięcie rysek ze szkła (chociaż CarPro nie zadziała tak skutecznie, jak tlenek ceru). Produkty DG i AG nadają się do dogłębnego oczyszczenia szyby, a nie do jej polerowania.

Czyli zawracać głowy Nielsenem też na ma większego sensu. I na lepszy rezultat niż po 2 w.w. nie ma co liczyć.

Bo jeśli chodzi o oczyszczenie to AG kosa !!! Szyby jak nigdy dotąd czyste, i  o dziwo ta para wewnątrz też mniejsza. Bo jedną mam golca testowo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Myślicie że ten produkt może uszkodzić paski grzewcze na tylnej szybie od wewnątrz? Stosując oczywiście od wewnątrz.
Używałem już wielokrotnie i nie ma szans żeby uszkodziło chyba, że zamierzasz to robić skrobaczka

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
9 godzin temu, Aivars napisał(a):

Odkopie temat pytaniem - orientuje sie ktos dlaczego CGP jest juz bardzo slabo dostepne ? Na alledrogo brak, w znanych mi sklepach rowniez. Bede wdzieczny za info 😉

W podobnych cenach masz lepsze specyfiki - soft99 glack roll on compound, compound z. Albo CarPro ceriglass. 

Może dlatego nie ma chętnych na CGP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damiano2007 napisał(a):

W podobnych cenach masz lepsze specyfiki - soft99 glack roll on compound, compound z. Albo CarPro ceriglass. 

Może dlatego nie ma chętnych na CGP 

Pewnie ze masz racje, ale tak jak kolega wyzej wspomnial, nie mialem lepszego srodka do czyszczenia szyb od wewnatrz i stad tez moje pytanie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.