Skocz do zawartości

Impregnat do tapicerki welurowej


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie.

Może nie do końca związany z tapicerką w aucie...ale w wózku. :D

Kupiłem mojemu młodemu nową spacerówkę,i chcę materiał z zewnątrz wózka zaimpregnować..

Pytanie tylko który dostępny na rynku preparat by się najbardziej do tego nadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Może nie do końca związany z tapicerką w aucie...ale w wózku. :D

Kupiłem mojemu młodemu nową spacerówkę,i chcę materiał z zewnątrz wózka zaimpregnować..

Pytanie tylko który dostępny na rynku preparat by się najbardziej do tego nadał.

 

Wg mnie najprostszym, i chyba najtańszym, sposobem jest zakup w sklepie sportowym/turystycznym impregnatu w aerozolu do odzieży membranowej, np. ja używam Toko Textile Proof. Nie wiem czy środki do impregnacji dachów cabrio się nadają, bo powłoki wózków raczej zbliżone są do goretexu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić do impregnacji/zabezpieczenia nowych dywaników samochodowych?

Coś prostego w użyciu,średnia pólka cenowa, może nadający sie i do tapicerki?!

miałem już kupić 303, ale wiedzę negatywne komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wszystko zalezy od jakości impregnatu, zazwyczaj impregnaty skutecznie zabezpieczają tkaniny na 6 miesiecy. Produktem który dopiero wchodzi na Pl rynek a nagranie video mozemy znalesc w internecie jest Ashbys StainGuard. Z 5 ltr butelki mozemy pokryć 200 kw. Na gruntowe zabezpieczenie auta potrzebujemy jakieś 250 ml czyli z butelki da nam to 20 samochodów. Koszt 5LTR to wydatek +/- 250 pln, średnio zabezpieczenia jednego auta przy tej cenie kupna to 12 pln dla klienta 50-80 pln. Zabieg trwa max 10 min.

 

Przed każdym praniem najlepiej mieć przygotowany skrawek zaimpregnowanego materiału z jednej strony aby pokazać różnice. Wylewamy kawe czy sok i scieramy szmatką. Efekt widoczny gołym okiem po czesci zabezpieczonej wszystko spływa. Warto pamietać ze impregnat zaczyna działać dopiero po wyschnięciu. Odradzam demonstracje na swieżo wypranym samochodzie.

 

[ Dodano: 7 Czerwiec 2014, 08:58 ]

Do wózka dla dziecka niczym bym nie impregnował, bałbym się reakcji alergicznej itp.

Jak najbardziej możemy impregnować wózek dla dziecka jego zabawki, poduszki, kocyk.

Ashbys StainGuard ACTIGUARD jest to produkt do tego stworzony. W 100% bezpieczny i NIE powoduje reakcji alergicznej a przed nią zabezpiecza. Klienci zazwyczaj decydują się na zebezpieczenie wszystich rzeczy w pokoju dziecinnym od materaca do pluszowego Teda. Produkt działa, do każdej butelki dołączony jest certyfikat skuteczności z laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam czy impregnat 4nano Seats & Convertible Protect można stosować na alcantarze w BMW ? Chodzi mi głownie o proces wygrzewanie żelazkiem po aplikacji ? Czy alcantara nie straci swojej faktury i się nie wyblyszczy ?

 

Nie polecam dotykania alcantary żelazkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.