Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Detailingiem bawie sie kilka lat, ale jednej rzeczy jeszcze nie robilem - nie zabezpieczylem jeszcze ani razu samochodu powloka kwarcowa i czas to zmienic. Jaka powloke polecicie na pierwszy raz?

Kryteria ktore przemawiaja za latwoscia aplikacii to powloka od 4nano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed nałożeniem Shiny Garage Apple Dressing plastiki można czyścić tym plakiem http://plak.pl/vinet-czyste-plastiki/

 

Po co kombinować ? Są APC, którymi wyczyścisz tworzywa równie dobrze, jak nie lepiej, niż "Plakiem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailingiem bawie sie kilka lat, ale jednej rzeczy jeszcze nie robilem - nie zabezpieczylem jeszcze ani razu samochodu powloka kwarcowa i czas to zmienic. Jaka powloke polecicie na pierwszy raz?

Kryteria ktore przemawiaja za latwoscia aplikacii to powloka od 4nano

 

 

mam ten sam dylemat co Ty, ja się chyba skuszę na 4nano Snow Extreme. kosztuje 100 więc jak cos zepsuje to mniejsza strata niż przy innych powłokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie.

Potrzebuje taniego kuriera, ale takiego co podjedzie pod wskazany adres, zabierze pudło naklei etykietę zabierze i dostarczy do mnie w całości.

Małe pudło - aparat. Mile widziane ubezpieczenie.

Osoba starsza, więc drukowanie etykiet itp odpada;/

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawialem stad : http://www.sendfast.pl/

 

Tradycyjnie przygotowalem chwile wczesniej i wydrukowalem etykiete i potwierdzenie, ale okazalo, sie , ze kurier juz przyjechal ze swoja. Bylem zaskoczony i zapytalem, jak dlaczego itd bo przeciez zawsze na mojej glowie jest aby wszystko przygotowac na przyjazd kuriera. Odpowiedzial mi , ze jesli zlecenie jest zlozone dzien wczesniej np wieczor to on wtedy sobie drukuje, jesli tego samego dnia rano ( np do tej 9-10 rano w zaleznosci od firmy no nie ) to juz wtedy nie ma takiej mozliwosci.

 

Wiec proponuje zebys sobie do nich zadzwonil i zapytal czy wszyscu tam to praktykuja czy tylko ten gosc, ktory przyjechal do mnie. Bo jest to dokladnie czego potrzebujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, kiedyś gdy zamawiałem kuriera wystarczyło, że tylko opłaciłem go za pośrednictwem PayU, tylko miałem spakowane pudełko nie drukowałem żadnej etykiety,ponieważ zapomniałem i sam przykleił etykietę. ;) Był to kurier UPS albo DHL już nie pamiętam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zastanawiam się nad zakupem past do polerki mojej e46, widziałem już świetny efekt nowego systemu 3M-wg mnie rewelacja(jestem amatorem :P), ale przeglądając forum widzę że chyba większość osób używa Manzerny :dontknow: chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył dlaczego i jaki byłby odpowiednik past Manzerny i padów do polerki odnosząc się do 3M'a.

Sory jeśli to głupie pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.