Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

grabek246,

 

Ja mogę Ci polecić sklepledowy.pl Sam kupowałem tam diody do całego auta i na razie wszystkie działają ponad miesiąc już może półtora. Do tablicy bardzo fajne są te http://sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led- ... y-SLIM/344 i świecą jak wściekłe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik.

Wczoraj pozwoliłem dzieciakom cały dzień baraszkować w aucie (wszak i tak wnętrze za chwilkę do czyszczenia), no i niestety po ich wyczynach rozładował się aku.

Wyciągnąłem, naładowałem i po powtórnym podłączeniu "zdechło" radio, navi i kamera cofania.

Po prostu cały wyświetlacz, na czarno i napisane jest żebym udał się do serwisu, co prawdę mówiąc zbytnio mi się nie uśmiecha.

Może ktoś, coś doradzić ??

Mazda5- 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik.

Wczoraj pozwoliłem dzieciakom cały dzień baraszkować w aucie (wszak i tak wnętrze za chwilkę do czyszczenia), no i niestety po ich wyczynach rozładował się aku.

Wyciągnąłem, naładowałem i po powtórnym podłączeniu "zdechło" radio, navi i kamera cofania.

Po prostu cały wyświetlacz, na czarno i napisane jest żebym udał się do serwisu, co prawdę mówiąc zbytnio mi się nie uśmiecha.

Może ktoś, coś doradzić ??

Mazda5- 2008r.

 

IMHO pewnie nic z tym nie zdziałasz nie mając interfejsu diagnostycznego. Możesz poszukać informacji czy jest możliwość zresetowania systemu ew. spróbować odpiąć akumulator i podpiąć ponownie w nadzieji, że system się zresetuje i zadziała ponownie ale pewnie i tak wizyty w warsztacie się nie obejdzie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik.

Wczoraj pozwoliłem dzieciakom cały dzień baraszkować w aucie

Ku przestrodze

Tydzień, może dwa tygodnie temu, bodajże gdzieś w Małopolsce, 5 letnia dziewczynka udusiła się pasami, bawiąc się w samochodzie. Nie pamiętam szczegółów, ale swojego synala już samego w aucie nie zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem felgi VP blue Gel'em no i popsikałem wszystkie 4, potem pędzel każdą i dopiero zacząłem je spłukiwać ale zobaczyłem, że wtedy BG nie zszedł pod strumieniem wody tylko trzeba było wspomagać się gąbeczką.

On tak szybko zasycha czy ja mam już jakiegoś starego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gg w jednym wiadrze uwazam za bezsens. Jesli gg siedzi w wiadrze tak jak powinien tzn przylega do dna krzyzem i jeat na tyle ciasno ze sie nie zakreci razem z wirowaniem wody to w 200% spelnia swoje zadanie:) Ja mam tylko w wiadrze z brudna woda. Ale dla spokojnego snu kupuje jeszcze jeden do wiadra z szamponem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem felgi VP blue Gel'em no i popsikałem wszystkie 4, potem pędzel każdą i dopiero zacząłem je spłukiwać ale zobaczyłem, że wtedy BG nie zszedł pod strumieniem wody tylko trzeba było wspomagać się gąbeczką.

On tak szybko zasycha czy ja mam już jakiegoś starego?

 

Zależy od stężenia, czynników zewnętrznych etc. Proponowałbym pędzelkować jedną, piskać na drugą, potem obie spłukać a nie 4 od razu zacząć, jeśli efekt oczekiwany nie satysfakcjonuje to czynność powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik.

Wczoraj pozwoliłem dzieciakom cały dzień baraszkować w aucie

Ku przestrodze

Tydzień, może dwa tygodnie temu, bodajże gdzieś w Małopolsce, 5 letnia dziewczynka udusiła się pasami, bawiąc się w samochodzie. Nie pamiętam szczegółów, ale swojego synala już samego w aucie nie zostawiam.

 

Spokojnie- cały czas ktoś był przy samochodzie. Najpierw ja czyściłem szyby a potem siedzieliśmy z rodzinką w ogrodzie przy grillu.

Po prostu nie spodziewałem się, że mając włączone cały dzień radio wyładują baterię do zera (chyba jeszcze w międzyczasie zdążyły obejrzeć jakiś film na dvd)

Poza tym moja starsza córa ma 16 lat więc coś już tam jarzy.

 

 

IMHO pewnie nic z tym nie zdziałasz nie mając interfejsu diagnostycznego. Możesz poszukać informacji czy jest możliwość zresetowania systemu ew. spróbować odpiąć akumulator i podpiąć ponownie w nadzieji, że system się zresetuje i zadziała ponownie ale pewnie i tak wizyty w warsztacie się nie obejdzie

 

LZ - no niestety bez warsztatu się nie obejdzie. Powtórne odłączenie aku nic nie dało a na dodatek zauważyłem, że elektryczne otwieranie szyb się rozjechało :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.