Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kandy

Dzięki ja umieszam coś w stylu 1:25 (może słabe) i zobaczę co z tego wyjdzie, a jeśli efektu nie będzie to troszkę zwiększe dawkę do 1:20 :)

Fiszer

Ja co prawda testu nie znalazłem, ale z tego co przeczytałem do wnętrza 1:20-1:25 koledzy grają i jest cacy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio Finish Kare 2180 Ultra Polymer Sealant i do tego Dodo Juice Diamond White. Napiszcie w jakiej kolejności po pełnej korekcie to nakładać? Najpierw sealant czy wosk? Z różnymi opiniami się spotkałem dlatego wole zapytać.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie , kupiłem sobie GG i teraz zastanawiam się do którego wiadra go wsadzać ? Na chłopski rozum z wodą do płukania rękawicy bo chyba nie do wiadra z szamponem , dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jutro pierwszy raz bede pieścił moj samochodu proszę o odpowiedzi na stepujace pytania:

 

1 Czy jesli nakładacie żółtym słoneczkiem na plastiki wewnętrzne Natural Look to pozniej przecieracie mikrofibrą

 

2. co nałożyć po umyciu na dywaniki gumowe w samochodzie mam do wyboru Koch Plast Star czy Porboys World Natural Look

 

3. Najważniejsze pytanie po glinkowaniu bede używał cleaner duragloss bedzie to niestety prac ręczna czym najlepiej go nakładać słoneczkiem czy apilkatorem 3 kolorowym a jeśli tak to stroną żółta czy czarną

 

 

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati8201,

1. Ja jak nakładam to później dla lekkiego wyrównania przecieram, dosłownie przelatuje tylko.

2. Z moich obserwacji wynika, że PB daje lepszy efekt.

3. Duraglossa nie używałem ale swój Dodo Juice Lime Prime nakładam słoneczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co powiecie o takim zestawie do bmw e36 czarna perła (auto po lekkiej korekcie maszynowej Fg500 i FF3000) :

cleaner Duragloss 652

LSP PB Blue Velvet

QD Auto Finesse Finale ?

Zależy mi na efekcie wizualnym, no i żeby to też nie spłynęło w przeciągu 2 tygodni...

Cleaner i LSP będe nakładał słoneczkami Megsa, nie maszynowo. ;)

Z góry dziękuje za opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Najważniejsze pytanie po glinkowaniu bede używał cleaner duragloss bedzie to niestety prac ręczna czym najlepiej go nakładać słoneczkiem czy apilkatorem 3 kolorowym a jeśli tak to stroną żółta czy czarną

 

Wg mnie do cleanera najlepszy jest bawełniany/MF aplikator (gąbka obszyta bawełną/MF). Słoneczkiem nie wypracuje się tak cleanera, jak aplikatorem z MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiszer - nie wiem, jak inni, ale mi nigdy nie udało się ręcznie wypracować cleanera całkowicie, do zniknięcia. Zawsze zostawało delikatne "coś", które ścierałem MF (najwięcej tego "coś" zostawało mi przy DJ LP - pewnie dlatego, że to dosyć "tłusty" cleaner). Maszynowo za to udało mi się HDC "zniknąć" z lakieru tak, że MF nie miało już co ścierać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega po wstawieniu blachy na szybko pomalował z ręki sprayem i teraz mnie męczy czy coś da się z tym zrobić? Czy futrem lub gąbkami i pastą jestem w stanie spolerować to czy trzeba używać papierków?. Całą budę będzie lakierował za kilka miesięcy a teraz przeszkadza jemu taki widok. Nie wiem jeszcze czy prysnął samą bazę czy też z klarem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.