Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem się w końcu pierwszy raz za użycie polerki. Jednak zrezygnowałem z jakiejkolwiek korekty... W sumie trochę się bałem i chciałem najpierw oswoić się z maszyną zobaczyć jak to wogóle sie prowadzi itd..

 

Po umyciu auta stwierdziłem, ze nałożę sobie AIO AF Triple. W sumie szlo niezłe tylko zaczęło mi się to jakby mazać po lakierze ?? Zostawały zaschnięte plamy które dość ciężko schodziły przy użyciu MF. Padem nic nie schodziło.

 

Teraz pytanie dlaczego tak się działo ?? Za dużo środka, za mało ?? Co moglem robić źle??

Nakładałem 4-5 "ziarenek grochu na pada" pracowałem np z połową maski Matiza.

 

Czy ewentualne odrobinki wody pozostające gdzieś pod uszczelkami, mogły powodować taki mazanie się ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio jak nakładałem dresing na słupki zauważyłem że lakiernicy dodali coś od siebie i są malutkie kropeczki żółtego lakieru. Po nałożeniu dresingu jak plastik sie przyciemnił stało sie to bardziej widoczne. Pytanie jak doczyścić te słupki bo przecież rozpuszczalnikiem po plastikowych słupkach nie będę tarł gdyż odbarwia sie, a jak to zauważyłem to mnie to denerwuje. Mówię o czarnych słupkach pomiędzy szyba w drzwiach przednich, a szybą tylną boczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theOne, a google Ci nie działa, czy co? ;)

https://www.google.pl/webhp?tab=ww&ei=Y ... en+wroclaw

wiesz co magików jest pełno ale wolałbym jednak jakichś sprawdzonych przez forumowiczów żeby nie mieć gorszego efektu :)

 

może jednak ktoś ma kogoś sprawdzonego od wgnieceń, Wrocław i okolice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu mozna odebrac w krakowie pod podanym adresem na stronie sam tak robiłem najpierw mail z zamowieniem i dobiór polecam :D

 

Po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych, bo nie da się tego czytać.

 

Kolega pytał o sklep stacjonarny, a ten takim z całą pewnością nie jest.

Towar trzeba zamówić poprzez sklep internetowy, maila lub telefon.

Inna sprawa, że z chłopakami z Shininga na odbiór można się umówić praktycznie o każdej porze :good:

 

Jadąc od Kielc, niemal na wlocie do Krk, można odebrać towar zamówiony w http://detailer.pl

Podobnie jak ShiningCar nie jest to sklep stacjonarny, ale towar można odebrać osobiście.

Nie wiem gdzie będziesz w Krk, ale to chyba lepsza opcja, bo Shining jest na drugim końcu miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.