Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie. Nie posiadam profesjonalnej maszyny polerskiej, ani doświadczenia, stąd mam 2 pytania:

1. Czy maszyną Nupower 120 da się coś w ogóle zrobić czy nastawić ię na pracę ręczną??

2. Czy po dokładnym umyciu samochodu, mogę ominąć proces korekty lakieru i przejść do nakładania politury?? (brak doświadczenia i maszyny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem polerke graphite, w zestawie jest talerz mocujący 180mm a pady mam 135mm i 150, kupować inny talerz mniejszy 125mm czy da rade pracować na tym?

a jeszcze jedno mam talerz mocujący 125mm na rzep ale bez pianki nada sie do padów? czy ta pianka na talerzu jest koniecznością??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra2004, na pady 135mm i 150 musisz mieć talerz 125mm.

Talerz cienki bez pianki ujdzie w tłoku jak nic innego nie masz, ale będzie prowadzić maszynę na każdej nierówności, więc jak nigdy nie pracowałeś rotacją, to maszyna będzie bardzo uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś BSD na świeżym Zymolu? Szkodzi, nie szkodzi?

 

 

Oczywiście poza profanacją i tego typu herezjami :good:;)

Mi na miesięcznym Carbonie/Atlantique nie zaszkodził ;)

I potem tylko,łał jak ten zymol kropelkuje,a po chwili,a nie przecież ostatnio psiknąłem Sonaxa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.