Jump to content

strzelba666

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About strzelba666

Informacje

 • Imię
  Dawid
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie szybkie pytanie. Czy ktoś orientuje się gdzie można dostać szczotki w ęglowe do polerki k2 masner ? W załączniku przesyłam zdjęcie podglądowe.
 2. Kod lakieru to nie wszystko. W mojej astrze 3 jest 10 odcieni koloru o kodzie z163. Warto podjechać do dobrego sklepu z lakierami, bo niektóre mają spektrofotometr, który dobierze najbardziej zbliżony kolor
 3. ANB Karol: 1. Jeżeli produkt jest dostępny w sklepie to dlaczego temat ma zostać usunięty ? Faktycznie nie jest to najnowsza formuła, lecz druga generacja tego produktu, stąd nieświadomie popełniłem błąd który poprawiłem i dodatkowo aby rozwiać wątpliwości wrzuciłem zdjęcie produktu jaki nabyłem. Widocznie nie jest to produkt wycofany skoro nabyłem go w sklepie. Powalla: 1.Nie chce w żaden sposób oczerniać firmy a jedynie ostrzec innych jeśli kupią taki produkt. Błąd w temacie poprawiłem, więc wydaje mi się, że nie naruszam żadnych zasad forum a nie każda recenzja produktu musi być chwalebna. . .
 4. Z tego co ja sie orientuje i jak mnie poinformowali, jest to druga "generacja" produktu. Jeśli nie to zaszła pomyłka co nie zmienia faktu, że nawet poprzednia generacja nie powinna powodować takich szkód jeśli kupiłem produkt jako pełnowartościowy i stosowałem się do instrukcji.
 5. Dawid_Bojarski: 1.Nie wiem czy coś było malowane, wydaje mi się, że nie ale ręki sobie uciąć nie dam. Moim punktem odniesienia był fakt, że inne środki na tym samym elemencie takiego bałaganu nigdy nie zrobiły. 2. Nie zgłaszałem, bo zaraz przeczytam sobie formułkę, że winny jest użytkownik bo nie sprawdził na 1mm2 czy produkt, nie wchodzi reakcję i czy jest bezpieczny, chciałem się tylko podzielić informacją jak w moim przypadku produkt zareagował 3. Nie doprowadziłem do zaschnięcia produktu, miałem to na względzie i spłukiwałem go jak jeszcze siedział w stanie ciekłym na lakierze. dominiczek9518: Może mam po prostu wyjątkowego pecha widziałem również pozytywne opinie na temat tego produktu. EDIT: ANB Karol: Jeśli chodzi o nową formułę to chodzi mi o tą zmienioną na 2015 rok [mod=Pajko]Proszę o wstawienie zdjęcia bez znaku wodnego/brandingu sklepu ![/mod]
 6. Witam Zakupiłem w/w produkt. Pomimo mieszanych opinii owego produktu zdecydowałem się na jego zakup. Miałem na względzie, żeby zastosować się do instrukcji czyli: 1. Na czystą suchą, oraz chłodną powierzchnię w cieniu zaaplikowałem produkt 2. Kiedy zauważyłem że produkt zachodzi w reakcje, ze smołą (około5-6 minut) spłukałem obficie wodą pod ciśnieniem a następnie pozostawiłem do wyschnięcia, a kiedy błotnik był już suchy zobaczyłem taki efekt. Trzeba przyznać, że ze smołą poradził sobie równie dobrze jak z rozpuszczeniem klaru i pozostawieniem zacieków jak na zdjęciu poniżej. Aby przywrócić, element do wątpliwej kondycji musiałem wyrównać powstałą strukturę lakieru (coś w postaci morki) papierem ściernym. "Morkę usunąłem niestety zacieki pozostały. Przed tym produktem używałem prickborta oraz zmywacza silikonowego i tego problemu nie było. Tak więc sądzę, że produkt do bezpiecznych nie należy.
 7. Witam Czy używał ktoś Meguairs Clear Coat Safe Rubbing Compound (maszynowo) Kupiłem maszynę i chciałbym sobie ułatwić pracę, a jest napisane że tylko do użytku ręcznego.
 8. Witam Również mam pytanie co do wyboru odkurzacza piorącego. Odkurzacz ma służyć głównie do użytku domowego (kanapy, dywany + 3 samochody) Który z podanych odkurzaczy najlepiej sprawdzi się do tego typu zadań: -Turbo Power Cleaner by Welmax -Karcher 5.100 -Karcher 4.100 Trzy podane odkurzacze są przedmiotami używanego max 9 miesięcy w tych samych pieniądzach ~600 zł. Co byście na moim miejscu wybrali??
 9. Arekkaz dzięki za odp. Wiem, że to nie jest metoda zgodnie ze sztuką detalingu, jednak chciałbym od czegoś zacząć bo jeszcze nigdy czegoś podobnego nie robiłem.
 10. Mam pytanie. Nie posiadam profesjonalnej maszyny polerskiej, ani doświadczenia, stąd mam 2 pytania: 1. Czy maszyną Nupower 120 da się coś w ogóle zrobić czy nastawić ię na pracę ręczną?? 2. Czy po dokładnym umyciu samochodu, mogę ominąć proces korekty lakieru i przejść do nakładania politury?? (brak doświadczenia i maszyny)

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.