Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Widzę że wszyscy czujni choć to sobota :D:D ale to pewnie tylko kwestia wczesnej godziny :|

Panowie, pytam na serio. Taka butelka:

http://showcarshine.pl/przygotowanie-po ... d-1kg.html

ile waży, dla rozwiania wątpliwości pytam o wagę butelki + pasty która jest wewnątrz.

 

Mam trzy takie butle, chcę wystawić je na sprzedaż i próbuję ustalić ile past jeszcze w nich zostało.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

[ Dodano: 9 Marzec 2013, 19:43 ]

SJake, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj :)

Nadaje się tylko ciut głośna i pierwsza mi się zepsuła po jednym nakładaniu cleanera, została wymieniona i działa od kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, dzięki po raz kolejny :good: Tak patrzę po fotkach tych fibr i wydaje mi się jakby Eurow była grubsza, a to chyba lepiej przy polerce :o W sumie za jakiś czas można kupić jeszcze jedną fibrę. Jak się nie sprawdzi to się nie dowie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj :)

Nadaje się tylko ciut głośna i pierwsza mi się zepsuła po jednym nakładaniu cleanera, została wymieniona i działa od kilku miesięcy.

Wiem, wiem resztę doczytam, tylko chodziło mi o to czy szukać innej czy tą zamawiać, bo chcę resztę kompletować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, WTF pasta finishowa FF4000 na finishowym padzie po chwili staje sie nie do utrzymania w ryzach i rotacja skacze jak pojee*** ;)

Pad flexi żółty, pasta menzerna 4000,

 

Spsikanie pada QD nic nie daje, obroty 1500-1800 podczas pracy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieszchnia spoko bo ani cutting ani polishing nie robiły problemów. Spróbuje z ubranem.

Pasty 2 małe ziarka na obszar 40x40;)

 

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 12:04 ]

Dziwne bo dzieje sie to tylko na dachu, bagażnik czy maska jest spoko :o

Hmm co za bestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo dzieje sie to tylko na dachu, bagażnik czy maska jest spoko :o

Hmm co za bestia...

 

Miałem taki sam przypadek, że sticky paint był tylko na dachu. Prawdopodobnie od stosowania jakiegoś ścier... wróc taniej chemii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.