Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Będę miał możliwość pożyczenia odkurzacza piorącego Karcher PUZZI lecz bez chemii.

Jaką chemię mogę zastosować do prania czarnej tapicerki w aucie? Czy można APC?

I jak to zrobić gdyż nigdy nie prałem tapicerki takim sprzętem?

 

Pozdro :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AB Cherry Galze

AF Tripple

VP ACHILLES

 

Wybierając z tych trzech skupiłbym sie na AB i AF. Z przewagą na Cherry Glaze z racji nuty zapachowej.

Cherry Glaze wydaje się korzystniejszy pod względem ilość/cena,

czy jednak nadaje się do nakładania za pomocą maszyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem sobie komplet padów Flexi biały, żółty i pomarańczowy. Wszystkie pady wydają mi się bardzo twarde. Oczywiście są między nimi wyczuwalne różnice w twardości. Czy to normalne? Czy pierwsze ich użycie jest jakieś specyficzne, typu np zwilżyć pad wodą, dać mniej lub więcej pasty niż 2-3 krople wielkości groszku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem sobie komplet padów Flexi biały, żółty i pomarańczowy. Wszystkie pady wydają mi się bardzo twarde. Oczywiście są między nimi wyczuwalne różnice w twardości. Czy to normalne? Czy pierwsze ich użycie jest jakieś specyficzne, typu np zwilżyć pad wodą, dać mniej lub więcej pasty niż 2-3 krople wielkości groszku?

Tak jest to normalne.

Wszystkie te pady wraz z używaniem będą trochę miększe.

Jak się boisz możesz je umyć w wodzie i trochę pościskać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nałożyłem pierwszy raz na samochód przed zimą pastę FK100p z całą procedurą, teraz czas na pielęgnację wiosenną, i tu muszę spytać czy mam jakoś zmywać stary wosk, jak to ma wyglądać? (ogólnie tylko 2 razy w roku chcę robić takie procedury przed wiosną/ latem i przed zimą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.