Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robilem tak jak piszesz.Mycie jednego elementu, plukanie potem nastepny itd.Tylko, ze suchy element sie "zapyla" woda z myjki i kropki zostaja.Na chwile obecna nie posiadam qd.Myje juz to auto 5 godzin i konca nie widac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakos skonczylem.

Macie racje, auto bylo tylko czesciowo w cieniu i to mogl byc najwiekszy problem.Gdy przyklepywalem fluffiego to i tak zostawały delikatne mazy-zdecydowalem, ze bede szurac recznikiem po lakierze i tak mu sie nic nie stanie bo jest okropnie zrysowany wiec nawet jak dostanie kilka nastepnych to nikt nie zauwazy heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex

 

tez mam moze nie mega, ale twarda i upierdliwa wode. Mycie zawsze w cieniu, najlepiej wieczorkiem. Dbasz zeby nie zaschla woda na lakierze i obowiazkowo recznik. U mnie tez woda jest twarda do tego stopnia, ze jak poleci strużka wody z pod klamki czy z pod lusterka czy tam tablicy rejestracyjnej ( albo inne zakamarki ) to mam piekny bialy pasek w tamtym miejscu od gory do dolu jak juz ta woda wyschnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł i 6ptk za spowodowanie kolizji której tak naprawdę nie byłem sprawcą. Ale przepis jest przepis :zly: No i jeszcze baba mi uciekła z miejsca zdarzenia i musiałem ja gonić.O błotniku do malowania już nawet nie wspomnę. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jedzie w ulewie 120km/h autostradą, lewym pasem (bo wolny i najszybszy). Przede mną nikogo, za mną nikogo. Włączyłem przeciwmgielne przednie (bo na to pozwala przepis) żeby być bardziej widocznym w lusterku i czasami mrugałem przeciwmgielnym z tyłu (gdy auta były daleko, daleko za mną).

 

Ja się staram być widoczny, a tu jakiś cieć jedzie na dziennych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, no właśnie do d... Mam tego już po dziurki w nosie, pytają w kółko o to samo, a ciągają człowieka po całym kraju. Szczyt to był w zeszłym roku, jak ściągnęli mnie do Białegostoku, co z Krk daje praktycznie całą Polskę do przejechania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, z racji tego że w naszym Państwie niektórzy chcą się pokazać i wymyślają sobie różne "afery" które ciągną się latami, to później ściągają osoby, na szczęście w charakterze świadka na przesłuchania, oczywiście odpowiednim pismem, bo tak to na pewno nie pojechałbym tyle kilometrów z racji jakiegoś widzi mi się "urzędasa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka od ShiningCar. Zamówiłem pianownicę Monello dostając zapewnienie od Karola z ShiningCar, że jest to wersja do Lavora z długimi skrzydełkami (czyli taka jak pasuje do myjki Parkside):

http://shiningcar.pl/pl/p/Monello-Lanci ... Lavor/1288

 

Otwieram paczkę i oczywiście skrzydełka są krótkie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.