Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

siwyjac,

Spokojnie... jeszcze swoje odczekasz z tym leroy'em..niestety.

Harnas,

W elegancie jest prosty patent na otwieranie drzwi,bez żadnych kluczy..Wystarczy kawałek blachy,najlepsza tablica rejestracyjna.Otwierasz szybciej niż kluczykiem :D Bez żadnego uszkodzenia czegokolwiek..

Tak ze musiały Ci się zasadzić mega matoły na tego malca...Dzięki Bogu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza burza spaliła mi telewizor i mediaboxa

Co dziwne w czasie burzy miałem odłączony sprzęt od zasilania jak również wypiętą antenę.

 

NC+ raczej sprzęt wymieni a z TV muszę walczyć bo został jeszcze rok gwarancji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg cyrku ze sklepem internetowym LM.

Od 5 dni czekam na przesyłkę, więc zadzwoniłem do nich co się z nią dzieje.

Najpierw dowiedziałem się, że wygenerował się tylko list przewozowy i przesyłka nie została wysłana ( w piątek twierdzili że kurier odebrał przesyłkę) a po godzinie stwierdzili "że przesyłka zaginęła" i sprawę musi wyjaśnić dział logistyki...

Kupowałem już w wielu sklepach internetowych, ale taki cyrk spotykam pierwszy raz!

 

Masakra. Swoja droga myslalem, ze tylko ja mam takie szczescie w zyciu.

 

[ Dodano: 27 Maj 2014, 09:29 ]

Dalszy ciąg cyrku ze sklepem internetowym LM.

Od 5 dni czekam na przesyłkę, więc zadzwoniłem do nich co się z nią dzieje.

Najpierw dowiedziałem się, że wygenerował się tylko list przewozowy i przesyłka nie została wysłana ( w piątek twierdzili że kurier odebrał przesyłkę) a po godzinie stwierdzili "że przesyłka zaginęła" i sprawę musi wyjaśnić dział logistyki...

Kupowałem już w wielu sklepach internetowych, ale taki cyrk spotykam pierwszy raz!

 

Masakra. Swoja droga myslalem, ze tylko ja mam takie szczescie w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wręcz zalamalo

 

"Wiek: 26 "

 

 

Najgorzej dzieci to przeżyją ale Ty ... za żadne skarby ni pokazuj słabości(również dla dobra dzieci) ! Może teraz to dziwnie i wręcz nieprawdopodobnie to dla Ciebie zabrzmi ale ...wierz mi że jeszcze powiesz "no i dobrze że tak się wtedy stało , teraz jestem szczęśliwszy! " :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre ale to chyba coraz częstszy widok, teraz sprawa rozwodowa, podział majątku i szarpanie się o alimenty i widzenia z dziećmi, ja jestem zwolennikiem robienia rozdzielności majątkowej bo w razie "W" to zawsze o jeden problem mniej, jest wszystko jasne to jest moje, a to jest jej i nie trzeba się przepychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już blisko tydzień stoi w tym Rumuńskim ASO i nadal nie wiem co jest z nim grane... Wczoraj rozebrali silnik, ale jeszcze nie są wstanie powiedzieć co jest uszkodzone. Jutro pojadę i nauczę ich trochę języka polskiego :zly::zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek8888, co się zaczęło? :idea:

kacik zlamanych serc.. oczywiscie bez urazy :) no i bardzo mi przykro, ze ktos jest tak samotny i nie ma zmajomych i przyjaciol zeby z nimi pogadac tylko robi to na forum internetowym.. :(

 

Auto już blisko tydzień stoi w tym Rumuńskim ASO i nadal nie wiem co jest z nim grane... Wczoraj rozebrali silnik, ale jeszcze nie są wstanie powiedzieć co jest uszkodzone. Jutro pojadę i nauczę ich trochę języka polskiego :zly::zly::zly::zly::zly::zly:

 

tego sie obawialem... ale trzymam kciuki za szczesliwy final !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek8888, newsy niestety coraz gorsze... Pojechałem dziś ich opier***** że nie dają znaku życia. Okazało się, że silnik wcale nie jest rozebrany, bo nie mogą wyciągnąć jednego wtryskiwacza i proszą o pozwolenie na "wyciągniecie go siłą". Nowy 450 euro.... Chyba ich pogięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, nie ma szans że zgodzę się na rozpieprzenie dobrego wtryskiwacza. Prędzej zamówię lawetę do Polski niż im na to pozwolę... Najlepsze jest tu podejście mechaników, nie podoba się, to można do innego zaprowadzić, oni mają co robić... Zero szacunku dla klienta :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, nie ma szans że zgodzę się na rozpieprzenie dobrego wtryskiwacza. Prędzej zamówię lawetę do Polski niż im na to pozwolę... Najlepsze jest tu podejście mechaników, nie podoba się, to można do innego zaprowadzić, oni mają co robić... Zero szacunku dla klienta :cry:

 

 

pisalem Ci o tym wczesniej, ze chyba najrozsadniej byloby przywiezc go na lawecie :(... a jesli ma byc zrobiony w tym aso to lepiej daj glownemu mechaniorowi troche $$$ w kieszen, bo raczej chyba na to licza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu reklamowałem ekspres ciśnieniowy z Zelmera.

wczoraj kurier dostarczył nowy w ramach wymiany gwarancyjnej, dziś pierwszy rozruch i... też uszkodzony !!:wallbash::dontknow:

 

no niestety, straszny fajans zaczęli robić w zelmerze... u rodziców ekspres piano ileśtam wytrzymał trochę ponad rok, a teraz zarówno rodzice jak i my mamy najprostsze saeco od >2 lat i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu reklamowałem ekspres ciśnieniowy z Zelmera.

wczoraj kurier dostarczył nowy w ramach wymiany gwarancyjnej, dziś pierwszy rozruch i... też uszkodzony !!:wallbash::dontknow:

 

no niestety, straszny fajans zaczęli robić w zelmerze... u rodziców ekspres piano ileśtam wytrzymał trochę ponad rok, a teraz zarówno rodzice jak i my mamy najprostsze saeco od >2 lat i jest spoko.

Niestety, jak zelmer był polski to i produkty były dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy w pełni automatyczny Krups wytrzymał ponad 4lata, ten Zelmer ( najwyższy model o ofercie) wytrzymał jak na razie półtorej roku.

Dobrze, że gwarancja d2d to chociaż nie musze z nim latać po serwisach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.