Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś u nas przerabiał procedurę reklamacyjną w Poczcie Polskiej ?

 

Bezproblemowa procedura :) Piszesz pismo, odpowiadają zazwyczaj w terminie i przelewają kasę. A co potrzebujesz wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No o buty robicie problem, a sikory, muzyka, kamerki.... i pare innych? :)

 

To co sie tu wyprawia to conajmniej parodia :)

 

PS. A nie przepraszam! Zapomniałem że wosk się zegarkiem nakłada, dlatego ten temat nie został usunięty. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie!! Jest wątek o gubiącym płyn chłodniczy aucie, dyskusja o olejach a to raczej nie forum motoryzacyjne?

:dontknow:

Pomjam " zegarkowe pitolenie" wątek o telefonach, tabletach itp.

Więc dlaczego w "luźnych" nie może być wątku o butach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum panuje pełna samowolka moderatorów. Jak już pisałem państwo w państwie, jak za komuny.

 

Proponuje zmienić troche mentalność administracji forum, bo to robi się troche żenujące :thumbdown:

 

Forum budują użytkownicy a nie administracja forum - administracja jest od trzymania porzadku, a nie wywalania tego co nowe.

 

Edit. A jeszcze dodam pare słów.

 

Wkurza mnie też to, gdy wnosze skarge jak ta ostatnia, pare osob skresli temat, nikt nie da dojsc do slowa wlascicielowi tematu, administrator/moderator napisze cos niby "smiesznego" po czym temat jest zamykany - nie dacie wogole wyjasnić sytuacji., a potem dziwicie sie że ktoś robi z czegoś problem.

 

Wracajac do wątku z butami, ktoś napisał że znudziły mi sie air maxy czy adidasy.

 

Ludzie, Wątek nazywał się dyskusja o butach, i byl zakladany z zamiarem jakie buty nosicie, jakie polecacie - to nie byl temat w stylu "ktore kupic" i potem do zamkniecia.

 

Jest setka wątków o gadaniu o olejach, zegarkach, muzyce, tabletach, telefonach - tam jakos nie miał nikt nic przeciwko. Naprawde żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizislawek, to że usunieto temat to jedno, sytuacja wydaje się żenująca gdy moderator/usuwa wątek jak najbardziej prawidłowy nie dając jakiego kolwiek powodu.

 

 

Ps. I wcale nikt nie mial wybierac za mnie butow, tylko polecic jakie nosili - ogolnie dyskusja jak każda inna w dziale Luźne rozmowy, If you know what i mean :)

 

Ps2. Slawku hahaha podpis idealnie odzwierciedla sytuacje na forum :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Fuzzy, forum to prywatna wlasnosc administracji i moga sobie na nim kasowac wszystko jak leci, druga sprawa (czy powinni) to juz nie bede wnikal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wątek nazywał się dyskusja o butach, i byl zakladany z zamiarem jakie buty nosicie, jakie polecacie - to nie byl temat w stylu "ktore kupic" i potem do zamkniecia.

 

Najlepsze są buty takie jak mam w avatarze - są mega uniwersalne. Zakłądam je wszędzie: na plaże (wtedy zaginam pięte buta i noszę je jak kapcie po domu), na eleganckie wyjście do garnituru pasują super, na wyjście na jakąś imprezę - do dzinsów i koszulki polo (koniecznie z podniesionym kołnierzykiem jeżeli jest zimniej i boimi się o migdałki) też ładnie grają. Jak w klubie ktoś fika to na*&wiam czubkiem buta w typa i już go nie ma. Raz nawet selekcjoner nie chciał mnie wpuścić ponieważ powiedział, że w tym obuwiu mogę zrobić krzywdę gościom. Największe wrażenie jest jak wychodzi się z auta - wyciągnięcie nogi z beemy w takich laczach robi wrażenie, że much nie siada. Buty są mega uniwersalne ponieważ mają gumkę-ściągacz (sznurówki są oszukane - taka zmyła)więc w "trymiga" człowiek jest gotowy do akcji jakby coś się działo. Zimą trochę chłodno ale w czuby można naładować gazet albo watoliny więc jakoś da się wytrzymać.... Polecono mi ten model butów na forum bespoke.pl gdzie jest duzo eleganckich mężczyzn więc i ja teraz polecam. Namiary na PW ale od razu zaznaczam, że to nie "so tanie rzeczy" więc pisać jak ktos jest poważnie zaintersowany! Nie odpowiadam na smsy!

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, +1

 

Tylko ja jeszcze polecam model MILANO. Jak garnitur biały, to i but, bo to się elegancko komponuje. Wywietrzniki z boku bardzo pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę, bo skarpeta frotte i wężowa skóra to jednak troszkę gorąco, nawet jak się bez koszuli, tylko w samej kamizelce tańczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.