Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ktm950, ale Prik jest bezpieczny dla woskow :o

No właśnie dlatego jestem wkurzony. Miał być bezpieczny, a pożarł do cna. Skubany pożarł nawet nieśmiertelnego BSD :mrgreen:

Aby uniknąć pytań :evil:

Prze "prewashem" spryskałem Prickortem wszystkie elementy oprócz dachu. Po spłukaniu wszędzie tafla, prócz dachu.

No nic, myślę - po umyciu szamponem, kropling pewnie wróci. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Kropling obecny tylko na rzeczonym dachu... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto było umyte zgodnie ze sztuka DG 901 i dalej tafla.

Chyba trafił mi sie Prik - morderca :mrgreen:

A używałeś go bezdotykowo?

Dlatego,jak jest smoła na aucie to się strzela jakimś konkret zawodnikiem i kładzie wosk na nowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba ten model mitsubishi

mi też :)

Albo cwiara albo naciaganie.

tata blacharz :) Ale ja już raczej się z tym autem nie będę bawić.

To jest 2.0. Czas na 2,5V6 :-]

 

Nie ma co płakać. Wypadki mają to do siebie, że się zdarzają :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiła chociaż, czy jeszcze pretensje ?

Zostawiła kartkę za szybą (nie miała wyjścia bo zaraz za nią jechała policja :) ) Ja kilka godzin później to zauważyłem jak wyszedłem z mieszkania. Zadzwoniłem i poszedłem do niej (dwa bloki dalej :) ) Przeprosiła, powiedziała co i jak. Jutro się zgadamy, bo od razu oddała auto do mechanika i zostawiła w nim ubezpieczenie. Auto austriackie. Ciekawe jak to będzie z odszkodowaniem :o Całkiem miła Pani, ale herbaty nie zrobiła :thumbdown:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend niby wolny, niby mozna bylo cos zrobic przy aucie. Niby karcher, piana, woski ale co chwile cos ktos. A jak juz zbieral czlowiek to po co na co czemu daj spokoj sobie i eh odechcialo sie wszystkiego :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Kamil ze moze za pierwszymi razami nie, ale jak slyszysz to za kazdym razem to zostaje w glowie. Czlowiek stara sie kompletuje te kosmetyki czas aby cos zrobic, a tu zawsze cos. Jak juz znajdzie czas to 0 poparcia, i tylko nacisk i wszystko pod gorke eh... Czy kiedys bedzie tak ze domek, garaz, kosmetyki, autko i to co chce to zrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Kamil ze moze za pierwszymi razami nie, ale jak slyszysz to za kazdym razem to zostaje w glowie. Czlowiek stara sie kompletuje te kosmetyki czas aby cos zrobic, a tu zawsze cos. Jak juz znajdzie czas to 0 poparcia, i tylko nacisk i wszystko pod gorke eh... Czy kiedys bedzie tak ze domek, garaz, kosmetyki, autko i to co chce to zrobie?

 

Patryku życie to nie bajka , film albo serial telewizyjny ... Dlatego jeden ma miliony a drugi tego niema , tylko że jak to sie mówi nie wszystko sie kupi za $$$ , ale jednak kasa pomaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.