Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ten mój HTC to był Desire HD i w sumie gdyby nie to że dzisiaj drugi raz poszedł wyświetlacz i gdyby jego grubość była troszkę mniejsza (jak SGS2 albo SGS3) to byłby to bardzo fajny telefon. W chwili obecnej w rodzinie HTC nie widzę nic dla siebie telefonu (HTC ONE ale w moim abonamencie chcą za niego chore pieniądze).

 

miodek, jak by co, mam SIII na sprzedanie :-]

Nowa? Jestem zainteresowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos firme E-Mobilen z Krakowa? Handluja czesciami do telefonow itp. Juz naprawde kilkanascie lat mam kontakt z 'internetowymi sprzedawcami' ale ta firma rozlozyla mnie na lopatki swoim 'profesjonalizmem' i 'mila' obsluga. Z wieeeelka łaska jakiegos 'pana' otrzymam zwrot kasy za ekran do iphona, na ktorym wyskoczyly po 3dniach bad pixele. I to i tak ten 'pan' mi robi na zlosc bo chcialem wymiane towaru na nowy. A ja zostalem prawie zwyzywany po tym, jak po 14dniach od odeslania ekranu dzwonilem trzy dni pod rzad do tej 'firmy' zeby sie dowiedziec czy moja przesylka w ogole dotarla (!). Oczywiscie nikt mi takiej informacji nie mogl udzielic, 'bo dzial reklamacji pracuje mailowo', a na maile oczywiscie nikt nie raczyl odpisac.

 

Tak troche musialem sie wypisac, choc to i tak duzo dluzsza historia. Po prostu jestem w szoku jak wielkim trzeba byc burakiem, zeby tak traktowac drugiego czlowieka. Tragedia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie testera RG42. Masacra takie małe, zacząłem nakładać ręcznie bo się aplikator nie mieści i pojechałem całe auto oczywiście na bogato :) później zaczęło się docieranie..

Pewnie jutro będę w dziennym świetle jeszcze docierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek chyba bym sie zalamal na miejscu wlasciciela....Piekny samochod. U mnie gazidlo ostatnio przez dzien bylo po 1,99 :D Obecnie nie jest zle bo po 2,15... v8 jezdze taniej niz dieslem :P w niemczech on taniej niz u nas przy granicy, po przeliczeniu wychodzilo po 5,65...laweciarze tankowali paliwo do kanistrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie testera RG42. Masacra takie małe, zacząłem nakładać ręcznie bo się aplikator nie mieści i pojechałem całe auto oczywiście na bogato :) później zaczęło się docieranie..

Pewnie jutro będę w dziennym świetle jeszcze docierał.

 

Ja smarowałem testerem RG42 mojego pikaczu i bez problemu robiłem to słoneczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się udało nabierać na słoneczko z tego mikroskopijnego słoiczka? ;)

 

Ja testowałem 4x4 na połowie maski - i cieszyłem się, że tylko tyle sobie wymyśliłem, bo wydłubywanie wosku palcem na aplikator to mocno średnie rozwiązanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier DPD ja pierd... od trzech dni czekam na paczkę próbowałem do domu, do pracy a oni nie ogarniają. Nosz qrrrrrwa mać! Najlepsze, że kurier nie raczy nawet zadzwonić w jakich +/- godzinach przyjedzie no bo nie ma takiego obowiązku, co za ludzie... Później tylko widzę wpis w necie - adresata nie zastano przesyłka zwrócona do magazynu :dontknow: Dobrze, że nie są jedynymi na rynku - nigdy więcej DPD!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.