Skocz do zawartości

Sonax polymer netshield


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj postanowiłem zabezpieczyć swoje letnie felgi PNS :-] nakładałem go aplikatorem z fibry później polerowałem niebieska fibrą Eurew.

Nakładałem go przy około 5 stopniach w garażu :kox: i nie widziałem jakiś większych problemów, chciałem sprawdzić jak się zachowa przy takiej temperaturze i wydaje się być nieźlę, poniżej kilka fotek.

Poczekam jeszcze z 2 tygodnie na założenie kół na auto i wtedy będę pisał jak się zachowuje w trakcie użytkowania.

PS. Fotki mogą nie zachwycać bo robione telefonem.

IMG_0378.jpg.ecf2be5c529e1f621d0a4b7b61be221d.jpg

IMG_0376.jpg.953e21dcefa8a5aeb0be8eb3238d874e.jpg

IMG_0374.jpg.57cd47be7c8c9391b1cdf2653a5f3685.jpg

IMG_0373.jpg.3f4434b1c7ba7ad15335253cc8605ce4.jpg

IMG_0372.jpg.d704a365d14f04123010304452ddf123.jpg

IMG_0366.jpg.549733df8addcf792b4eae95f70ddb9c.jpg

IMG_0367.jpg.31aea351c707e31a8c7ddacc09fe36d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis pierwszy raz od nalozenia PNS oplukalem auto. Woda na czesci z PNS calkiem inaczej rozklada sie niz na DG 105 i 1Z Einszett Hartglanz, tzn. szybciej znika (odprowadza sie). Uzylem piany Tenzi Truck PNS, DG i 1Z zostaly nie usuniete. Wydaje mi sie ze najgorzej zniosl to 1Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PNS zostanie wycofany z rynku i zostanie tylko wersja konsumencka?

 

Oficjalne stanowisko firmy Parys jest takie, że produkt dedykowany jest tylko dla firm świadczących takie usługi (będących po przeszkoleniu) i nie został dopuszczony do sprzedaży internetowej.

Do ogólnej sprzedaży jest produkt 222100 SONAX XTREME PROTECT + SHINE NPT 210ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za profesjonalne info.

 

Swoją drogą to dziwne, moj PNS nakładany całkowicie byle jak, na mrozie, scierany zaraz po naniesieniu - trzyma sie i ma sie w jak najlepszym porządku. Takze przeszkolenia tu nie trzeba raczej.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy ktoś już próbował nakładać to przy użyciu maszyny i może się podzielić doświadczeniami? myślę o zastosowaniu DA na minimalnych obrotach.

 

Bez sensu. Nie jest to srodek przewidziany do aplikacji maszynowej, wg mnie strasznie go na to duzo pojdzie i wcale nie przyspieszy prac, ani nie zwiekszy zywotnosci produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.