Skocz do zawartości

Sonax polymer netshield


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

nie miałem problemów

 

A pod jakim światłem to robiłeś ? Bo i w świetlówkach i w halogenie 500W, nawet w 150W HQI było idealnie, ale Led Lenser pokazywał drobne hologramy

 

Oczywiście pod ledem ;). Ale teraz doczytałem dokładniej... co napisałeś w teście. Myślałem, że nie mogłeś do końca uporać się ze smugami. Fakt smugi były, ale po kilku przejazdach fibrą- nie było z tym problemu. Źle się wyraziłem z tym "bez problemu" ;).

 

Śliskość tak na 3+ bym powiedział, dużo lepiej niż w przypadku QD, ale gorzej niż w przypadku sealantowej konkurencji.

 

OK. Tak samo mi wyszło, dlatego chciałem się upewnić- wcześniej pojawiły się głosy, że jest dość tępy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, trudno określić kiedy polerować, i przy wysychaniu staje się mało widoczny, ruszysz fibrą i się pojawia, no i nie tylko ja zaobserwowałem, że coś tam maskuje :-] Tylko ja jak piskałem na aplikator nie otrzymałem takiego mleczka jak ty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBOOL2006, połowa LeonClubu już tu siedzi :D

Swoją drogą to mogłem Netshielda w jednej paczce z Brillantem zamówić :( No nic... trza odwiedzić kwaterę Sonaxa w Katowicach :)

 

 

Oooo powitać LoozaQa :D No cóż to kolejna osoba dołączyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wciśnijcie lekko przycisk i też Wam taka grudka poleci przy pełnym otwarciu dawał taką mgiełką jak na filmiku.

 

Wiesz co, nie znam się na tych szprajach, ale może to wpływa na trochę inną zawartość jakichś rozpuszczalników w postaci grudki mleczka jak w postaci pianki... I może to wpływało na taką a nie inną aplikację ;). Ja używałem co prawda innego pada, ale jak psiknąłem na cały pad, to potem aplikatorem swobodnie rozprowadzałem produkt. :D To takie chyba mało istotne rzeczy, ale nie jestem jeszcze przyzwyczajony do używania takich szprajowych wynalazków jako LSP :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klękajcie narody :song::shock:

To chyba naprawdę rok Sonaxa będzie. Jak to jeszcze względnie długo poleży na lakierze to... rozejdzie się towar z hurtowni jak Brillant :D a Ci, którzy przed Brillantem nie uklęli, teraz będą musieli to robić od razu na dwa kolana :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.