Skocz do zawartości

Kestrel DAS-6 vs Kestrel DAS-6 Pro Power+ ...co wybrać?


Chat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
auto to bmw x5 lakier black safir metalic

 

Maszynę typu DA, raczej bym sobie odpuścił - lakiery BMW należą do bardzo twardych i jedynie rotacja jest im w stanie podołać. Do zestawu padów doradzam też zakup dobrego futra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto to bmw x5 lakier black safir metalic

 

Maszynę typu DA, raczej bym sobie odpuścił - lakiery BMW należą do bardzo twardych i jedynie rotacja jest im w stanie podołać. Do zestawu padów doradzam też zakup dobrego futra ;)

DA też ciąłem Black Saphir Metalic do 0,nie jest to najszybszy proces,ale do zrobienia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi od Krauss'a dual action jest kopią DAS 6 Pro czyli ma 900W silnik

co do awaryjności krauss'a sprzedałem sporo tych maszyn i ani jedna osoba nie powiedziała nic złego na temat tych maszyn i żadna nie zgłaszała żadnych zastrzeżeń

Sam użytkuję P7 i Duala i jestem zadowolony

Co do ewentualnej reklamacji mogę tylko zapewnić z mojej strony że reklamacje maszyn krauss będą realizowane bezproblemowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem paczkę z Kraussem i spotkało mnie nie lada zaskoczenie :shock: Pierwsze co rzuciło się w oczy to gruby i giętki kabel zasilający (dla porównania shine mate ep800 ma twarde kable). Dawno nie widziałem tak dobrego okablowania pierwszy plus :good: Druga sprawa jakość plastików i przełącznika, na prawdę nie ma się do czego przyczepić jest bardzo dobrze. I co najważniejsze chodzi w miarę cicho :good: Zobaczymy jak będzie się sprawować podczas pracy. Torba też porządna nie ma lipy. Na tę chwilę zostałem bardzo mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dostałem paczkę z Kraussem i spotkało mnie nie lada zaskoczenie :shock: Pierwsze co rzuciło się w oczy to gruby i giętki kabel zasilający (dla porównania shine mate ep800 ma twarde kable). Dawno nie widziałem tak dobrego okablowania pierwszy plus :good: Druga sprawa jakość plastików i przełącznika, na prawdę nie ma się do czego przyczepić jest bardzo dobrze. I co najważniejsze chodzi w miarę cicho :good: Zobaczymy jak będzie się sprawować podczas pracy. Torba też porządna nie ma lipy. Na tę chwilę zostałem bardzo mile zaskoczony.

Wiem, że stary temat odkopuję, ale akurat pasuje. Minęło 2.5 roku odkąd "maya" zakupiłeś Kraussa. Napisz proszę tutaj jak Ci się przez ten czas sprzęt sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Kraussa używam przeszło 2 lata i w tym czasie wymieniłem raz szczotki. Do tego mam wrażenie, że czasami potencjometr dziwnie się sprawuje bo obroty same potrafią się zwiększyć. Poza tym nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.