Skocz do zawartości

Kestrel DAS-6 vs Kestrel DAS-6 Pro Power+ ...co wybrać?


Chat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witaj,

wszystkie graty już kupiłem. Pady Lake Country CCS i Urbana, a pasty Menzerna 500/2500/4000. Jestem już nawet po małej korekcie VW Polo żonki i powiem, że nawet nieźle wyszło. Maszyna jak najbardziej godna polecenia. Świetna do nakładania cleanerów a i małą korektę też da radę zrobić. Jedyne co muszę dokupić to futro, co by w przyszłości nie zajeździć kolejnego niebieskiego urbana :). Dla mnie - amatora detalingu super maszynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na aucie przede wszystkim problem ze swirlami z myjki mechanicznej po poprzednim właścicielu, mi DA sądzę powinno wystarczyć, mam dość machania ręką, nie mam niestety na czym poćwiczyć, od razu będę jechał po x5 lekki stres i tak będze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na aucie przede wszystkim problem ze swirlami z myjki mechanicznej po poprzednim właścicielu, mi DA sądzę powinno wystarczyć, mam dość machania ręką, nie mam niestety na czym poćwiczyć, od razu będę jechał po x5 lekki stres i tak będze

Trzeba się starać,żeby coś DA zepsuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dbał o higienę pracy to śmiało możesz atakować :)

Tym bardziej, że na ściernych gąbkach i ostrych pastach i tak DA nie popracujesz.

 

DAS6 jest super na Menzernach 2500 w góre i średnich i miekkich gąbkach.

Do cleanerów również niezastąpiony.

Ale na futrze nie ma opcji aby działał :)

 

Taki już jego urok :) (tak samo jak to, że warto mieć silne nadgarstki do tej trzęsiawy:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rotacji nawet nie myślę, potrzebuję cokolwiek ruszyć tych rys i to będzie akcja jednorazowa, chyba że efekty będą słabe.

 

Ktoś może polecić jakąś kombinację do black saphire metalic 475 bmw?

 

ręką i 3kolorem mało mi ręka nie odpadła na poprzednim aucie z tym samym lakierem a efekt, hmmm.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rotacji nawet nie myślę, potrzebuję cokolwiek ruszyć tych rys i to będzie akcja jednorazowa, chyba że efekty będą słabe.

 

Ktoś może polecić jakąś kombinację do black saphire metalic 475 bmw?

 

ręką i 3kolorem mało mi ręka nie odpadła na poprzednim aucie z tym samym lakierem a efekt, hmmm.... :thumbdown:

Tradycyjna kombinacja fg500->uc/pf2500->ff3000/niebieski korek/swirlX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem właśnie na etapie kupna nowej maszyny polerskiej DA. Czy orientuje się ktoś gdzie w dobrej cenie można kupić Kestlera DAS - 6 Pro Power ?

Szukałem na allegro oraz w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą środków i sprzętu do car detaillingu ,ale nigdzie nie widzę tego Kestlera do sprzedania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.