Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście można pozwolić dziecko jeść wszędzie gdzie popadnie, może jeszcze w domu na kanapie albo w łóżku, bo co to za problem. Od jedzenia jest stół/restauracja/miejsca postojowe itp. Wtedy dziecko uczy się dbać o czystość i higienę jedzenia a nie jak "fleja" co widać po obecnej niewychowanej młodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oczywiście można pozwolić dziecko jeść wszędzie gdzie popadnie, może jeszcze w domu na kanapie albo w łóżku, bo co to za problem. Od jedzenia jest stół/restauracja/miejsca postojowe itp. Wtedy dziecko uczy się dbać o czystość i higienę jedzenia a nie jak "fleja" co widać po obecnej niewychowanej młodzieży...

 

:shock:

więcej luzu w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja tylko sprostuję, bo od mojego posta to się zaczęło. Przecież nie napisałem, że bije dziecko jak nabrudzi. Jak gdzieś dalej jedziemy to spoko, przecież wiem, że się nudzi. Ale w drodze z przedszkola nie zaszkodzi mu jak się powstrzyma. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na giełdzie - tak po prostu, bo nie miałem co robić.

 

Rano jak nie było słońca to wszystkie auta się świeciły, wszystkie wyplakowane - PLAK WOSK NA MOKRO to główny towarzysz dzisiejszej imprezy. Ogólnie to aż głupio było, że mam czelność sprzedawać Almerę z 3 ryskami parkingowymi. :?

 

Ale... potem wyszło słońce. :lol: I umierałem ze śmiechu.

 

28092014-_eqxqeqh.jpg

 

28092014-_eqxqeqr.jpg

 

28092014-_eqxqeqx.jpg

 

Oczywiście tylko dwa auta miały przebieg +200 000km. Audi A8 4.2 V8 z 2009 roku - 158 000km. Przecież to nówka. Kto by kupował mocnego, luksusowego diesla - no przecież nie biznesmen, który jeździ z kraju do kraju.

 

Golf IV 1.9 TDI 90KM - 1999 rok 128 000km (a z kierownicy to już druty wychodziły).

 

Touareg V6 TDI - 187 000km. "Panie, te wszystkie A4, Passaty z 2.0 TDI to jest gówno. Tym leciałem 230km/h po autostradzie i jeszcze chciał iść."

 

Najsmutniejsze jest to, że ludzie w to wierzą. I niestety potwierdza się, że "jest popyt, jest podaż". :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalny widok, więc nie wiem co próbujesz pokazać tymi zdjęciami :o:idea: Chyba, że gdzieś było napisane, że są po korekcie...

 

Ale... potem wyszło słońce. :lol: I umierałem ze śmiechu.

To musisz mieć wesołe życie, bo 9/10 aut tak wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalny widok, więc nie wiem co próbujesz pokazać tymi zdjęciami :o:idea: Chyba, że gdzieś było napisane, że są po korekcie...

Mój telefon nie jest idealny jeżeli chodzi o aparat, ale auta na ulicy tak nie wyglądają (szczególnie czarna Octavia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalny widok, więc nie wiem co próbujesz pokazać tymi zdjęciami :o:idea: Chyba, że gdzieś było napisane, że są po korekcie...

Mój telefon nie jest idealny jeżeli chodzi o aparat, ale auta na ulicy tak nie wyglądają (szczególnie czarna Octavia).

85% aut na ulicy tak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kilka dni temu wyjechalem corrado i spotkalem sie z kolega, pytal ile czasu spedzilem nad lakierem, mowie ze 3dni :) wysmial mnie bo on sobie zrobil polerke mechaniczna sam w swojej e30 i auto tez sie blyszczy a zajelo mu to pol dnia :)

 

wczoraj spotkalem jego e30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.