Skocz do zawartości

Lampy HQI


Rekomendowane odpowiedzi

nawes, przecież to zwykłe halogeny. Z czym tu się zastanawiać? Oprawy jak wszędzie na max 500W, najmniejszy w tej szerokości to 100W.

 

Dokładnie tak...

 

Jeśli dobrze się orientuję to max. wysokość statywu to 1,65m a więc sporo za nisko...

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris1987, zamiast HQI-TS wsadź tam CDM-TD lub HCI-TS lepiej odda barwę, i lepsze nasycenie koloru .! 8-)

 

[ Dodano: 26 Wrzesień 2014, 21:53 ]

nawes, ostatnio w Castoramie była wyprzedaż takie zestawy były po 20PLN Brutto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejni zadowoleni Klienci ;)

 

Dzięki za paczuszkę :)

wszytko ok - hqi świeci, żarówki właśnie oświetlają pokój no i dzwonek też działa ;)

Poza tym bardzo dobrze zabezpieczyłeś przesyłkę :good:

 

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Cześć, lampa dzisiaj doszła zgodnie z tym co mówiłeś. Dziś już zaliczyła dobre 6h pracy i jestem bardzo zadowolony ! myślę, że kolejna do kompletu wleci taka sama. gdy tylko zainwestowany hajs zacznie do mnie wracać :)

Dzięki za transakcję

 

Pozdrawiam

 

Dzięki panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni zadowoleni Klienci ;)

 

zmarxxxx napisał/a:

 

Dzięki za paczuszkę :)

wszytko ok - hqi świeci, żarówki właśnie oświetlają pokój no i dzwonek też działa ;)

Poza tym bardzo dobrze zabezpieczyłeś przesyłkę :good:

 

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Potwierdzam - to ja jestem tym zadowolonym klientem :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę Cie...

 

Z takim wykonaniem to on powinien kosztować 29,99 zł a nie 129,99 zł

 

Przeglądnij kilka ostatnich stron i zobacz jak powinien wyglądać statyw aby można go było postawić w garażu/studiu i aby nie było wstydu :lol:

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje statywu dla wyglądu. Dla mnie ma być stabilny i trwały a ten taki jest. Ten z linku przeżyje te Twoje plastikowe statywy... W sklepie na śląsku kosztował 170zł a nie 30.

 

One nie są plastikowe... Poza tym są stabilne i trwałe nie mniej niż ten z linku.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje statywu dla wyglądu. Dla mnie ma być stabilny i trwały a ten taki jest. Ten z linku przeżyje te Twoje plastikowe statywy... W sklepie na śląsku kosztował 170zł a nie 30.

proponuje coś zobaczyć na żywo i wziąć do reki zanim oczernisz, gwarantuje ci, że nie są one plastikowe i są super wytrzymałe i stabilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że łącznik przy trzech nogach, mocowanie pod halogen i parę innych elementów, nie jest z tworzywa sztucznego? A tak faktycznie to odlew alu. Dalej stoje przy swoim. Jest trwalszy.

Być może Twój towar jest lepszy od przeciętnego statywu z marketu nie neguje tego, ale ja wolę zainwestować w ten. Pozatym kolega który tu handluje pierwszy mnie zaczepił. Koniec dyskusji z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli ktoś szuka solidnego statywu to polecam ten z linku. Z pewnością trwalszy od większości marketówek, choć wygląda jak ociosany od siekiery.

www.allegro.pl/statyw-do-oswietlenia-ro ... 45427.html

 

hahaha tak sie sklada ze mam porownanie przy pracy z podamym przez Ciebie statywem a obecnie sprzedawanym przez kolege bmwsrc.

 

Biore na 1000% statyw od bmwsrc a dlaczego? rozstaw nog nie regulowany a czasem sie to przydaje,grubsze rurki, moze i ten z linki jest alu ale wyglada slabo w porownaniu 1-1 szkoda ze nie zrobilem kiedys zdjecia. Stabilnosc taka sama, wytrzymalosc taka sama tym nitk nie miota po hali, cena lepsza niz z allegro, mocowanie statywu solidne jak sie dobrymi srubami przykreci, zakres wysykosci przy zachowaniu stabilnosci wygrywa statyw od bmwsrc.

 

Nie pisze tego w celach reklamy tylko takie sa fakty z moich doswiadczen, z linku statyw korzystałem jak do tej pory 5-mcy wiec moge co nieco porownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg ten statyw:

 

4670745427.jpg

 

to to samo co Norki sprzedaja za ponad 300PLN. Moge za niego dac 30PLN i postawic do oswietlania posesji, no najlepiej tak zeby samego statywu nie bylo takze widac..

Moze dla kogos wyglad nie jest wazny ale kiedy statywy stoja w studiu detailingowym to sorry ale takie szczegoly tez sie licza. Nawet nie w studiu ale u siebie w garazu IMO wazny jest wyglad, tak zeby nawet i statyw cieszyl oko.

A ten statyw mozna nawet w salonie w domu postawic a na nim glosnik ;) No tak na impreze :P

 

dsc00886_1.jpg

 

Moi wymagajacy klienci w Norwegii chwala sobie ten statyw bardzo! IMO jego cena tez jest dobra!

 

A przy okazji 1, odemnie znowu beda pozytywne slowa.

Podziekowania za kolejna realizacje zamowienia Lukasz!

 

paczuszkasmall_600x800.jpg

 

Pakowanie produktow jest tak mega bezpieczne i dokladne ze mam problem z ich rozpakowaniem ;)

Bardzo dobry kontakt, pomoc w testowaniu nowych zarnikow i lamp!

 

Przy okazji 2, jezeli komus naprawde brakuje swiatla to jest jeszcze opcja metalohalogen 400W :evil:

Napisze tak, wlaczylem i wylaczylem. Nadal nic nie widze na oczy :mrgreen: To jest BARDZO duzo swiatla.. O matulu w co ja sie wpakowalem :lol:

Tak dla porownania wielkosci, butelka ma 0,5l..

 

Zarnik:

 

wp20141019134639pro800x600.jpg

 

Oprawa:

 

wp20141019134929pro800x600.jpg

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Maciek... obsługa Klienta w naszej firmie to zawsze był i jest priorytet ;)

 

I zawsze cieszy kilka dobrych słów od zadowolonego Klienta :good:

 

Dzięki raz jeszcze.

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, przy takim oswietleniu to i platforme oblecisz.

Nawet noca ;)

W platformy sie nie bawie, jeszcze :lol:

 

Wiesz Maciek... obsługa Klienta w naszej firmie to zawsze był i jest priorytet ;)

 

I zawsze cieszy kilka dobrych słów od zadowolonego Klienta :good:

 

Dzięki raz jeszcze.

 

Pozdr Łukasz

 

:good:

 

A tak przy okazji:

Kolega szukal oswietlenia do studia, filmowego. Narazie sie rozkrecaja. Wiec podeslalem mu zdjecia lamp 150w. Magicy od oswietlenia ocenili sprzet po zdjeciach, ze sie nie nadaje.. OK, powiedzialem. Na sile nikomu nie bede czegos pchal.

Pozniej kolega dostal lampe do lapy i pokazal miszczom oswietlenia. Zajarali sie jak dzieci i teraz chca, nawet kilka.. Ale jak ja to mowie, the moment iz gone.

Teraz to cena jest speziale norwegian 1250PLN :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.