Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak się zastanowiłem przez chwile czy właściciel na serio wiedział jako kolor zamawia i czy się nie w&rwił przy odbiorze jak zobaczył kolor. Dodatkowo pomyślałem sobie, że gdybym był sprzedawcą to prosiłbym potwierdzenie od klienta na piśmie, że zamawia ten kolor świadomie. Tak na wszelki wypadek, żeby mieć dupokrytkę.

 

:good:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor tutaj mi się bardzo podoba, czarna szybka, czarna felga, czarne lusterka i znaczki, benzyna, box i można latać i łomotać niewiernych :mrgreen: Na eRce też są dwa takie kolory, LSG na przykład, obok niebieskiego Lapiza mój ulubiony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten superb rzeczywiście fajnie wykonany. Natomiast co do octavii, tak się złożyło, że wczoraj razem z poszukującym auta kolegą oglądaliśmy octavię i opla astrę, dwa auta w kombi. Przede wszystkim to co się rzuca w oczy to wykonanie wnętrza i detale takie, jak klamki, czy uszczelki - to przepaść na korzyść opla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten superb rzeczywiście fajnie wykonany. Natomiast co do octavii, tak się złożyło, że wczoraj razem z poszukującym auta kolegą oglądaliśmy octavię i opla astrę, dwa auta w kombi. Przede wszystkim to co się rzuca w oczy to wykonanie wnętrza i detale takie, jak klamki, czy uszczelki - to przepaść na korzyść opla.

 

Zgadzam się. Astra IV jest bardzo porządnie wykonana i materiały też na duży plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cactus jest swietny,szczegolnie w tym zoltym kolorze. Za to c1 o ile z zewnatrz wyglada fajnie to srodek przypomina mi sparka i nie jest to komplement :) moze nie wygladem ale tandetnoscia sparka. Cactus nie ma w ofercie nic mocniejszego niz 110km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam bez zaglądania do materiałów prasowych, chyba nie. Ale umówmy się, jak na tak niską masę własną spokojnie to wystarcza ;)

 

Ja też byłem dość sceptyczny, ale... Na żywo dużo zyskują. Najbardziej żałuję, że DS3 się nie przejechałem, bo z zewnątrz z poliftowym przodem i tymi ledami wygląda kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie kozak jest Cactus :)

Oglądałem go dość dokładnie z zewnątrz w konfigu jak miał geno czyli biała perła i brązowe osłony i ten lakier wygląda mega kozacko :)

Chyba jeszcze miał brązową skórę jeśli się nie mylę. Auto jest wyczesane wśród tych wszystkich podobnych do siebie samochodów. Niestety mnie te przednie światła rażą w Cytrynach, ale też to ma jakiś urok ;)

Generalnie auto wygląda na dużo bardziej szykowne i eleganckie niż jest de facto warte, a to na pewno jego plus :)

Byle tylko nie było ich za dużo na drogach bo wtedy nie będzie to już taki rarytas. Dla Citroena lepiej żeby co drugie auto było ich, ale jednak jak jest tego mniej to jest fajniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.