Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod ogromnym wrażeniem garażu kolegi ARTBRABUS. Nawet trochę nie po chrześcijańsku mu zazdraszczam ;)

Szacuneczek! Jeśli tylko masz ochotę i środki, to tak trzymaj :)

 

P.S. co za różnica jaki ma szeroki garaż albo czym nakłada pianę. Jak by było widać, ze wyciera koszulą flanelową z guzikami nieodprutymi, to można się odezwać. Ale po co takie gadanie o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi... Robi jak sobie chce i jak mu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS

Studio klasy TOP! Zrobiło na mnie ogromne wrażenie, detale rodzaj wykończenia, sprzęt jaki masz fiu fiu :) Zazdroszczę i nie mogę doczekać się jakiegoś spota, spotkania? Pozdrawiam

Paweł

Dokładnie :)

@ARTBRABUS :) Nie przejmuj się bezproduktywnym czepialstwem :-] A pomyśl nad organizacją spota to odwiedzimy Cię, ekipą z Trójmiasta :)

Moja Madzia jest pod wrażeniem stoliczka, i pewnie zajmie Cię zagadywaniem o twoje już ex. egzemplarze Gwiazd, i wtedy my z Pawłem będziemy mogli spokojnie skupić się nad słoiczkami na półkach i ergonomii wnętrzza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje skromne miejsce do prac.

60m nie jest może powierzchnią wymarzoną, natomiast satysfakcja i tak jest ogromna, ponieważ wszystko wykonałem we własnym zakresie i z własnych środków.

Generalnie jest jeszcze parę stylistycznych tematów do poprawy, ale teraz trzeba troszkę popracować.

 

Lokalnych zajawkowiczów detailingu zapraszam na odwiedziny oraz pracę przy swoich samochodach gdyż w PROdetailer można również samemu podziałać.

 

fylvh0.jpg

 

A wyjściowo miejscówka prezentowała się mniej więcej tak:

 

vzy68g.jpg

9hut8w.jpg

2ushhmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie w podglądzie posta się wyświetlają, może podzielisz się swoim sposobem gdzie wrzucasz fotki aby potem udostępnić na forum- chętnie skorzystam ;)

 

ja korzystam z http://tinypic.com/

 

Kolejność zdjęć odwrotna jak podejrzewam, a przydało by się jeszcze coś na podłogę. poza tym fajnie mieć takie gniazdko tylko dla siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy się chwalą to i ja pokaże swoją dziuplę, zdjęcia trochę nie aktualne bo było to dwa lata temu.

 

Przepraszam że zdjęcia nie są po kolei .

 

Gdy kupiłem ten obiekt musiałem go trochę wysprzątać, z tego co pamiętam było 14 ton śmieci, nie było tam elektryki, kanalizacji itp.

img1096gs.jpg

 

img1098me.jpg

 

img1103kg.jpg

 

img1106sc.jpg

 

zdjcie2299.jpg

 

zdjcie2308.jpg

 

zdjcie2351.jpg

 

zdjcie2353.jpg

 

zdjcie2354w.jpg

 

zdjcie2355g.jpg

 

zdjcie2356.jpg

 

zdjcie2365.jpg

 

zdjcie2368.jpg

 

zdjcie2372.jpg

 

zdjcie2380d.jpg

 

zdjcie2381d.jpg

 

zdjcie2383.jpg

 

zdjcie2401.jpg

 

zdjcie2411.jpg

 

zdjcie2430.jpg

 

zdjcie2433.jpg

 

zdjcie2434.jpg

 

zdjcie2445.jpg

 

zdjcie2471u.jpg

 

zdjcie2486.jpg

 

zdjcie2487.jpg

 

zdjcie2517.jpg

 

zdjcie2593.jpg

 

zdjcie2657.jpg

 

zdjcie2662.jpg

 

zdjcie2670.jpg

 

zdjcie2671.jpg

 

zdjcie2764a.jpg

 

img2474nn.jpg

 

img2476k.jpg

 

img2478r.jpg

 

img2479jb.jpg

 

img2481k.jpg

 

img2485f.jpg

 

img2490gd.jpg

 

img2563ss.jpg

 

img2564n.jpg

 

img2565g.jpg

 

img2566oq.jpg

 

img2567ht.jpg

 

img2762y.jpg

 

img3230af.jpg

 

img2763g.jpg

 

img3228ah.jpg

 

img3229a.jpg

 

 

 

image upload no size limit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jestem nowy na forum ale chętnie pochwalę się swoim garażem. Garaż 2-samochodowy z nieszczęsnym pilarem pośrodku, którego raczej nie da się usunąć bo blok by się zwalił :D miedzy filarem a scianą jest 250 z jednej i 260 cm z drugiej strony. Przy większych pracach trzeba dojechać do filara ale dupa wystaje poza garaż, albo wachlować raz zjednej potem przestawić na drugie stanowisko i robić z drugiej.

 

Troche bałagan i mało chemii ale skarbonka jest i zbieranie na DA i materiały rozpoczęte. Światło to niestety małe Ledowe żarówki, ale może jak pozwoli budżet będę montował świetlówki.

 

Mam nawet miejsce na trening.

Plusy:

- woda

- prąd

- grzejnik :P

- dużo miejsca

- podłoga epoksydowa

 

Minus:

- filar

- nisko (250cm)

 

Przepraszam za nieporządek ale zdjęcia robione po myciu Audi.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.