Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Doman, musisz popatrzeć w projekt, poradzić się architekta, ale może można zmienić bryłę garażu na wym. 5,0x7,2=36 m2 , tylko musisz zdecydować w którą stronę go ustawiasz

Czy wystarczy? Jak będziesz robił korektę to i tak musisz wystawic drugie auto, a do samego parkowania, ewentualnie drobnych spraw przy aucie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też buduje... 7x7

 

Ja budowałem jakieś 4 lata temu - wtedy jeszcze nie interesowałem się detailingiem. Zrobiłem 6 x 6m, i w sumie do codziennego użytkowania to zupełnie wystarczy... jednak błąd, który z perspektywy naszego hobby zrobiłem to: dwie osobne bramy! :thumbdown:

 

Generalnie da się ustawić auto pod skosem (drugie wtedy out oczywiście), ale trzeba być "precyzyjnym" i troszkę się nagimnastykować ustawiając je. Albo jest mało miejsca z przodu albo z tyłu auta - trzeba "wachlować" autem przód - tył :mrgreen:

 

To z czego jestem zadowolony to umywalka w garażu i gniazdka z każdej strony, oraz ogrzewanie. Jest też miejsce na lodówkę, która jak wiadomo przydaje się podczas długich, wieczornych prac :-]:-]

 

Nie mam jeszcze żadnych płytek na podłodze, ale zrobię je dopiero jak wybrukuję wjazd... a na to ciągle nie ma kasy :cry: :cry: - tak więc na razie cały czas goły beton na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ja też buduje... 7x7

 

Ja budowałem jakieś 4 lata temu - wtedy jeszcze nie interesowałem się detailingiem. Zrobiłem 6 x 6m, i w sumie do codziennego użytkowania to zupełnie wystarczy... jednak błąd, który z perspektywy naszego hobby zrobiłem to: dwie osobne bramy! :thumbdown:

 

Generalnie da się ustawić auto pod skosem (drugie wtedy out oczywiście), ale trzeba być "precyzyjnym" i troszkę się nagimnastykować ustawiając je. Albo jest mało miejsca z przodu albo z tyłu auta - trzeba "wachlować" autem przód - tył :mrgreen:

 

To z czego jestem zadowolony to umywalka w garażu i gniazdka z każdej strony, oraz ogrzewanie. Jest też miejsce na lodówkę, która jak wiadomo przydaje się podczas długich, wieczornych prac :-]:-]

 

Nie mam jeszcze żadnych płytek na podłodze, ale zrobię je dopiero jak wybrukuję wjazd... a na to ciągle nie ma kasy :cry: :cry: - tak więc na razie cały czas goły beton na podłodze.

 

A gdzie wybudowales ? na naftowej? :) moze wpadne kiedy i podetailingujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ! Gracjan ma to super zrobione ... tylko widać blacha jest lepsza niż te blaszaki za 2 tyś zł do tego styropian elewacja i super :D

 

Firma, która robiła u mnie ten garaż:

 

http://www.andgaraze.pl/

 

Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim :) Bramy Hörmann, wytrzymałe, wszystko działa, żadnych problemów ;)

 

Według mnie nie ma szans żeby w cenie takie garażu postawić coś wartościowego w podobnych rozmiarach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.