Skocz do zawartości

Jaki wosk na szybko? Quick Wax


Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
DG Aquawax. W porównaniu do QD+ nie jest detailerem a speed wax'em. Jest łatwiejszy w pracy, daje lepszy efekt IMO wizualny, lepszą śliskość, dużo większą trwałość. Można go używać z powodzeniem na mokry samochód a wg. producenta QD+ nie bardzo.

Aquawax jest droższy o 3 zł a ma ok. 180 ml więcej i dużo przyjemniejszy oraz oszczędniejszy atomizer....

Posiadam i jestem zadowolony z efektów.Wszystko się zgadza.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DG Aquawax. [...]

Posiadam i jestem zadowolony z efektów.Wszystko się zgadza.Polecam

Potwierdzam - w zeszłym tygodniu po raz pierwszy użyłem legendarnego Duragloss #951 i jestem pod wrażeniem; niesamowity połysk, łatwość aplikacji i dobra wydajność :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest ok.Zrobiłem eksperyment i wlałem do małej buteleczki 50/50.

QD nie stracił na swoich właściwościach a do tego widać, zwłaszcza po deszczu,że auto jest nawoskowane.

Bałem się tylko czy reszta która została się nie zepsuje.Bo w przypadku #601+#111 tak wymieszanych okres przydatności wynosi jakieś 2h.Ale widzę że jest OK

Ogólnie nie widzę różnic pomiędzy stosowaniem DG QD+QW jako hybryda a osobno.

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Testował ktoś QD z megsa ultimate quic wax?Jakies opinie?

 

 

 

mega dobry, aplikacja bajka, niezły zapach, odpychanie wody rewelacja, jeden z najlepszych wosków w sprayu, do czarnego polecam też Aquawax DG

 

Dodane po 4 minutach 1 sekundzie:

Testował ktoś QD z megsa ultimate quic wax?Jakies opinie?
Ja testowalem i o wiele lepiej podoba mi sie Quick Carnauba Wax z megsa ;)

 

 

w porównaniu z UQW w czym jest lepszy ? jakie różnice ? nie testowałem tego carnauba waxa, jest jeszcze Premium quik wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w efekcie,o ile UQW nie daje jakiejs wyrazniej poprawy w wygladzie o tyle Quick Carnauba Wax zdecydowanie daje efekt przyciemnienia i glebi koloru,to moj ulubiony QD,do tego zapach i aplikacja bajka

 

 

mówisz o tym w czerwonej butelce tak ? hmm dziwne bo u mnie na czarnej perle UQW robi robote, jak to syntetyk mocno podbija szklistość i połysk, troche taki plastikowy ale ja np taki lubie

 

@druhh zdaj relacje jak przetestujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Ultimate Quik Wax i Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax.

UQW to technologia Hydrophobic Polymer Technology, a w Premium Quik Wac to Carnauba. W mojej ocenie dłuższe zabezpieczenie daje UQW. Zdecydowanie przyciemnia lakier. Efekt po nim jest właśnie plastykowy. Co do Premium Quik Wax to również przyciemnia lakier i jak to po Carnaubie efekt mokrego lakieru

Dla mnie 1:0 dla UQW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w efekcie,o ile UQW nie daje jakiejs wyrazniej poprawy w wygladzie o tyle Quick Carnauba Wax zdecydowanie daje efekt przyciemnienia i glebi koloru,to moj ulubiony QD,do tego zapach i aplikacja bajka

 

 

mówisz o tym w czerwonej butelce tak ? hmm dziwne bo u mnie na czarnej perle UQW robi robote, jak to syntetyk mocno podbija szklistość i połysk, troche taki plastikowy ale ja np taki lubie

 

@druhh zdaj relacje jak przetestujesz

Tak,ten w czerwonej butelce ;) Ja nie twierdze ze UQW nic nie robi tylko ze QCW daje cos wiecej jesli chodzi o look,moze to kwestia gustu :dontknow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.