Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy ja mogę poprosić o zdjęcie tego Brabusa z jutrzejszą Rzeczpospolitą i np pomarańczą :D To jest tak piękne, że aż wydaje się nierealne :D Wiem, wiem, niewierny Tomasz :P:dontknow:

 

Możesz;)

Ale z inna gazetą bo tej nie kupię....

I właśnie dlatego wolę zawsze siedzieć cicho niż być traktowany jako kłamca, ale wyjdę od lekarza i pstryknę fotkę i ci wieczorem podeśle;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucky, fakt, że jak na polskie realia to tyle aut w jednak dość młodym wieku i publicznie sie przyznawanie do tego jest zastanawiające. Ale może wygrał w totka, ma z żoną głowe na karku i jak połącza pensje... :-]

Btw to coś ostatnio było głośno, że ktoś dostał 7milionów odprawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nie realne, że ktoś tyle ma tylko, że dzieli się z nami (zwykłymi zjadaczami chleba) zdjęciami swojej kolekcji :)

Przepraszam, że to napiszę ale na tym świecie, również w Polsce są ludzie obrzydliwie bogaci i ktoś te drogie fury też musi kupować :mrgreen:

Na forum są ludzie którzy mają swój samochód, taki w miarę używany (jest ich pewnie z 70% w tym ja), ludzie których stać na nowy samochód za względnie nie wielką kwotę (pewnie z 24%), tacy których stać na nowe samochody klasy premium, może nawet nie jeden egzemplarz (gdzieś 5%) i tacy jak kolega wyżej (1%) :D

 

Co do kolekcji, brak słów :) Trzymać tak dalej, zawsze miło pooglądać, że kogoś stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że poruszanie kwestii skąd $, z jakiej pracy: legalnej, nielegalnej, uczciwej lub nie, jak nieuczciwej to czy rabowane gaz-rurką czy na śpiocha to już przegięcie, żeby pisać o tym na forum i coś insynuować. Jest pasja do motoryzacji, chęć podzielenia się zdjęciami, spostrzeżeniami i trzeba to docenić a nie trollować.

 

Jak ktoś szuka sensacji to niech napisze do urzędu skarbowego właściwego siedzibą dla Słupska "uprzejmie donoszę, że osoba o nicku ARTBRABUS, podająca swoje miejsce jestestwa na ziemi jako Słupsk ma niesamowitą kolekcję aut i, że nie jest to normalne. Prośba o skontrolowanie skąd kapitał na taką flotę".

 

Chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz dużo osób w rodzinie jeździ naszymi samochodami lecz wtedy ja juz nimi nie latam, mam takie zasady że samochod jest tylko mój i nikt nim nie jeździ.

 

 

 

Dlaczego nie jesteśmy rodziną, wystarczyłoby się tylko raz przejechać i auto "moje" :wallbash: hehe :D

 

A tak na serio to zajebista kolekcja, chociaż chętniej bym zobaczył Beemki żony bo być może i tam są jakieś perełki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psemo, ja po ostatnich Twoich postach widze, że masz ze mną i luźnymi jakiś problem. Zapraszam na PW jeżeli chcesz podyskutować ;)

I do kieszeni nikomu nie zaglądałem. A jak ktoś wrzuca fury za kilka milionów w sieć to takie komentarze zawsze sie pojawią. Poza tym jak na razie kolega ARTBRABUS nie ma z tym żadnego problemu i z humorem do tego podchodzi (zdjęcie z gazetą). Ale zawsze znajdą sie malkontenci którzy będą chcieli zostać jego adwokatami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę poprosić o zdjęcie tego Brabusa z jutrzejszą Rzeczpospolitą i np pomarańczą :D To jest tak piękne, że aż wydaje się nierealne :D Wiem, wiem, niewierny Tomasz :P:dontknow:

 

Proszę oto fotka z najnowszym Auto Światem i bez pomarańcza :)

Jak się uprzesz to znajdę i pomarańcza

59442ae10b8fc_zdjcie2.JPG.c65cd18bd136a94c9b0095cdcfd2b2f7.JPG

59442ae119771_zdjcie1.JPG.01e588bb9c97daffbb868ffef33ca0c7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że poruszanie kwestii skąd $, z jakiej pracy: legalnej, nielegalnej, uczciwej lub nie, jak nieuczciwej to czy rabowane gaz-rurką czy na śpiocha to już przegięcie, żeby pisać o tym na forum i coś insynuować. Jest pasja do motoryzacji, chęć podzielenia się zdjęciami, spostrzeżeniami i trzeba to docenić a nie trollować.

 

Jak ktoś szuka sensacji to niech napisze do urzędu skarbowego właściwego siedzibą dla Słupska "uprzejmie donoszę, że osoba o nicku ARTBRABUS, podająca swoje miejsce jestestwa na ziemi jako Słupsk ma niesamowitą kolekcję aut i, że nie jest to normalne. Prośba o skontrolowanie skąd kapitał na taką flotę".

 

Chore

Teraz ty jesteś moim idolem:)

Samochód lata na imiennych tablicach, stoi pod urzędem skarbowym raz w tygodniu:)

Takich donosicieli jest w tym mieście setki:)

Co do psa na tylnej szybie to znak rozpoznawczy( moja suka ), ale lepiej się wtedy ludziom kojarzy czyj samochód...

Ktoś pisał skąd$, uwierz mi legalnie zarobione i legalnie wydane, system w tym Państwie JEST DO DUPY!!!!!

Ludzie omijają prawo tylko dlatego że takie mamy prawo!!!!

Długo siedziałem cicho, czytałem.

Pokazałem co nie co, żeby forum wiedziało że ludzie z tego forum też mają fajne samochody i ci co je mają zajmują się problematyką autodetailingu.

Nie każdy snob który ma furę za bańkę nie potrafi jej sobie ogarnąć.

Nie sztuką jest mieć drogi samochód, sztuką jest go utrzymać i cieszyć się jego pięknem każdego dnia.

Mam manię czystego auta i to właśnie zmusza mnie do bycia tutaj - z wami, jest mi bardzo z tego powodu niezmiernie przyjemnie że mogę z każdym tutaj pisać o autodetailingu i nie muszę być postrzegany przez ludzi jako odmieniec bo latam ciut inną furą niż sąsiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.