Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam to samo u siebie teraz, kupilimy A4 b6 i na 90% bylem przekonany ze to lozysko, wycie zaczyna sie od ~60km/h w gore, zalozylem na przod kola zimowe (przy okazji sie pochwale jakie szajny udalo sie osiagnac ;) )

male_b10f8bfbd530bb975a6bc9b9390.jpg

male_92a39d75b22af8a5ffaaae59c37.jpg

male_e30e9f4fab721a29656881433a207.jpg

male_43520e2715506d91c085094d1817aef.jpgmale_81c3267f6ff69f674f92a604d3bfe.jpg

male_6dbd1cb46685fa30c0fb0e7b21c23.jpg

 

jest cisza, nawet przy wiekszych predkosciach. A opony niby 2010r , miesa majo fhuj i tak na oko na wyzabkowane nie wygladaja, a tu taki klops. :dontknow:

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 18 Wrzesień 2014, 07:52 ]

Zamieszczaj zdjęcia jedno pod drugim, tak jak poprawiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam juz byla, przez 4 dni i poszla Astra. 8-) tak jest, ma czerwone I -AVF , znaczy sie miala czerwone, bo napisy z klapy pozrywalem. ;)

 

rychu tak wlasnie dawalem, jedno pod drugim, nie wiem czemu tak sie zrobily, moze dlatego ze operuje z telefonu i cos temu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj.

Opracowany plan remontu blacharki i oszacowane koszt powyższego :cry:

A weź to jeszcze lakieruj później....

No ale jak się zachciało działać to trzeba robić solidnie.

 

 

Mozesz szerzej na ten temat? :) Tez sie powoli przymierzam i tez w 'starym niemieckim' aucie ;)

Widze nawet, że tym samym lub bliźniaczym :-]

Vento. Plan działania:

Wymiana błotnika, reperaturki w pozostałem 3 błotniki, progi, klapa, podłoga, wlew paliwa. Do tego darcie całej podłogi do gołej blachy i kładzenie zabezpeiczenia na nowo + konserwacja profili itd. A potem jeszcze malowanie tego, choć nie wiem czy po prostu nie zrobię tego tymczasowo po taniości a na wiosnę nie położę nowego lakieru na całość :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możliwe, że to nie wina opon, nie wina krzywych felg, ale jednak felg...

Ja miałem przypadek, że powyżej 130km/h telepało kierownicą, koła były wyważone dwukrotnie i dalej to samo..

 

Jaka diagnoza? Wyrobione pierścienie w felgach.(te które nachodzą na piastę) nowe pierścionki i ból ustał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machar02

Cześć :-)

 

Musimy się kiedyś umówić ;-)

bo chciałbym zobaczyć jak wygląda moje autko do spodu ;-) i przy okazji ew. poprawić.

 

pozdrawiam

Marek

 

ps. byłeś na mojej miejscówce k.Biedronki na Sikorskiego?

tutaj stukam bo PM coś się nie działa :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mycie po ponad miesiącu :), Megs Hyper Wash z Glorii i Venus Super Foamer, mycie Megs Gold Class, koła Blue Gel, później już klasyka - BSD na lakier i Endurance na opony. Dodatkowo wymiana żarówek na Ring Automotive Xenon Ultima - słońce świeci dość mocno, więc jakiś bajecznych różnic w świeceniu do standardowych H7 nie zauważyłem. Fotek brak, bo nie wziąłem ze sobą nic, co mogłoby je zrobić, postaram się to dziś nadrobić. :ad:

 

EDIT

 

Tak świecą nowe żarówki, wyraźna różnica po przejażdżce po zmroku. Widoczny kropling za sprawą BSD:

 

cc9973828399.jpg

 

8e35185ebbf7.jpg

 

4a59865d7686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mała stłuczka :( Facet cofał i nie widział ze stoje i przywalił w róg przedniego zderzaka , ale to się ogarnie , pomaluje i będzie jak nówka ;)

 

Dziś za to wymiana klocków hamulcowych na tyle + wieczorem będzie montaż anteny na dachu typu shark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj ale w ostatnich dniach kolejna zmiana tylnego układu hamulcowego- stage 2 :evil:

 

Dla przypomnienia

OEM

 

a7PQPFK.jpg

 

Stage 1 -232 mm

 

T7lXA5x.jpg

 

Zostały mi przednie tarcze 256mm po swapie przodu na 312 i żal było sprzedawać za grosze, więc kupiłem zaciski i jarzma które zregenerowałem

 

bROQYhi.jpg

 

Admo953.jpg

 

BzOrZLe.jpg

 

Qu1MKXP.jpg

 

Stage 2 - 256mm - jak wspominałem, tarcze z przedniej osi, klocki ze stage 1 - 232mm

 

hrkYhmP.jpg

 

Koniec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie dzisiaj ale w czwartek razem z dziewczyna 2 godziny pucowalismy na bezdotyku:

1. popsikane prickbotem i zelem na opilki z klockow kola i dol auta, nastepnie wy[edzelkowane

1.splukany syf z auta

2. umyty gabeczka z wiadra, w ktorym byl zmieszany szampon SG Strawberry z APC Nielsena

3. splukany woda zdemineralizowana

4. osuszony fluffym

5. cale auto wraz z szybami przeleciane IPA

6. nalozone FK1000 Hitemp pierwszy raz to robilem i nawet latwo szlo, nie pobrudzilo mi plastikow oraz gum

7. nalozona NW Autolandu

8. nalozony dressing na laczki Nielsen Brilance

9. spolerowanie NW i FK

10. i na koncu pracy Wow razem z dziewczyna ;)

niestety brak fotek z braku czasu..

Lakier bez korekty, jestem ciekaw jak dlugo posiedzi FK, wczoraj pierwszy raz plukalem auto woda demineralizowana na bezdotyku i bylem w szoku, o wiele lepiej odprowadza wode niz sealant PB no i te kropelki :evil:

mysle o nalozeniu drugiej warstwy w nastepny week jak bedzie pogoda, czy to daloby wieksza trwalosc wosku? chodzi mi o to czy przetrzyma zime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre..wiec tak myjka byla calkowicie pusta bo robilem to o godz 20, dziwczyna mi pomagala wiec szlo szybciej, ja lecialem lakier ona szyby np..

sodka nie ruszalem a plastikow na zewnatrz mam niewiele bo tylko grill, oslone mechanizmu wycieraczek przy szybie, boczek drzwi przy szybie jedno lusterko, ktore wypadaloby polakierowac albo wymienic na nowy sezon ;) pozatym na plastiki nic nie kladlem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.