Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No więc passat umyty szamponem Sonax , wytarty do sucha flufy niebieskim i lakier potraktowany quik detailerem Mequars. Szyby umyte z zewnatrz i wewnątrz tenzim do mycia szyb.

Odebrane felgi z malowania i założone na auto, i tak to teraz mniej więcej wszystko wygląda:

10232275147646957638.jpg

18363713774250110689.jpg

99148427352252024850.jpg

39486065001981280662.jpg

 

Jak już pisałem wcześniej zostały zmienione lampy przednie na srebrne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek wleciała po raz drugi płukanka silnika millersa, dalej ściągnąłem miske olejowa, wyklepałem bo była dosyć wgnieciona, uszczelniona, założona i tutaj ciekawostka, do poprzednich wymian wystarczało mi 5l oleju, teraz? 5,5 litra i jeszcze mało. Wpadł jak w zeszłym roku Millers XF LongLife Eco 5w30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry w Saabiszonie pofarbowane,nie powiem jaram się trochę,bo nawet fajnie wyszło :mrgreen:

Ręczne farbowanie,dość jasnej,szarej skóry to porażka,ale pistoletem inna bajka :-]

Jeszcze lakier wykończeniowy i naprawa maty grzewczej i fotele w końcu mogą wrócić do auta,... po chyba dwóch tygodniach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło farbowanie,może nie idealnie,bo na początku bawiłem się pistoletem 0,5mm,co okazało się porażką,ręcznie też niezbyt,dobrana farba była ciut jaśniejsza i beznadziejnie to kryło,aż w końcu padła decyzja zdejmuję co się da i malowanie 0,8mm no i tak to widać ;)

IMAG0143_zps2141b9cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem,może chiński pistolecik nie ogarnął :dontknow:

Demontowałem,bo puścił szew w jednym miejscu i trzeba było poprawić,a jak zdjąłem to z kolei odkryłem przepaloną matę grzewczą,którą jutro jakoś ogarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123 zgadza sie - jak wnosisz po tym zdjciu to MEGA SZACUN.

Cale kola od wiosny ida na zasluzona emeryture, ale nowe, ktore mialy wejsc do produkcji opozniaja sie juz kilka dobrych miesiecy.

 

Nie aż tak obeznany w oponach nie jestem, ale patrzę na zdjęcie i coś mi te opony przypominają. Szybki przegląd i mówię to chyba takie opony jak mam u siebie.

 

Całkiem przyjemne opony, które fajnie wyglądają na aucie i maja świetne właściwości na mokrej jak i suchej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.