Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

A spłukałem! Podoba mi się teraz to auto, po "małym" odświeżeniu ;)

Foty ajfonem bez podkręcania

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Ja mam co prawda trochę inny grill, ale znaczek zostawiłem w kolorze srebrnym i chyba najbardziej mi tak pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie też dziś z braku czasu szybkie odświeżenie po deszczowym tygodniu: mycie szamponem sonaxa, spłukanie na bezdotyku, potem nabłyszczenie politurą z autolandu :oops: (chyba) i bsd. Czas skończyć to co zalega w piwnicy i zakupić nowe, konkretne środki ;)

Foto z cegiełki:

2libxw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie dziś a wczoraj po południu , ale po 1,5 tygodnia deszczu i syfu za oknem miło było poświecić trochę czasu na umycie kolumbryny . Grane było SG FruitSnowFoam , 2 wiadra z szamponem VP i rękawicą flexi , suszenie i na koniec BSD na opony Nielsen , szyby Megs

Wyszło tak fotki telefonem więc szału nie ma .

8wrw.jpg

sjw5.jpg

6z1m.jpg

iiut.jpg

c8lf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, fajny mondziak ;) powiem szczerze że byłem zdania ford...wort... Teściu kupił mondziaka fajną wersję skóry itd. naprawdę fajne auto 2.0 tddi ja osobiście wolałbym benzynę. Jak u Ciebie ze spalaniem ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, ja mam tdci i automata 5 biegowego, miasto średnio 8-8,5 a w trasie 5-5,5 to nie problem. Co do stwierdzenia Ford... Tez tak sądziłem teraz złego słowa na forda nie mogę powiedzieć jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, a 2 dni temu w ruch poszedł Red Devil 1:25 na plastiki wewnętrzne, a po oczyszczeniu położony został PB NL na wszystkie czarne plastiki i wyczyszczone zostały również plastiki zewnętrzne tym samym APC i na nie wylądował Koch chemie NMPC i na koniec wszystko przetarte mikrofibrą, żeby było równomiernie nałożone. Wczoraj natomiast odkręcanie kół i myte były nadkola Devilem tym razem 1:10, następnie tym samym opony, felgi i kołpaki- wszystko wypędzelkowane i na nadkola jak i opony poszedł również koch :) Wiem, ze nie jest on za bardzo na opony, ale efekt też jest si i matowy tak jak lubię, więc na razie musi wystarczyć :P Zabezpieczyłem również wszystkie uszczelki i umyłem porządnie szyby. Na koniec komora silnika umyta Devilem 1:10 i położony koch :roll: Efekt prac mnie bardzo zadowala i passat lśni :song: Fotki wrzucę jak dam radę wieczorem coś zrobić aparatem, bo te z telefonu wyglądają, a raczej nie wyglądają wcale :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprobowalem AF Finale. Lakier sie zrobil bardziej sliski niz byl po woskowaniu.

 

Kupilem mu maszyne polerska, pasty i pady :ad: Teraz tylko trzeba pocwiczyc na aucie dziewczyny i mozna brac sie za swoje :D

Strach liczyc ile do tej pory poszlo na kosmetyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harnas, przy kosmetykach powinna byc ulotka "dla zapewnienia sobie i osob bliskich dobrego stanu zdrowia psychicznego, nie podejmuj prób ujawnienia kosztów zakupowanych kosmetyków, nie obliczaj sum wydanych juz pieniędzy. Uwaga ! Paragon trzymac w bezpiecznym i zacienionym miejscu. Chronic przed dziećmi i małżonkami. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harnas, przy kosmetykach powinna byc ulotka "dla zapewnienia sobie i osob bliskich dobrego stanu zdrowia psychicznego, nie podejmuj prób ujawnienia kosztów zakupowanych kosmetyków, nie obliczaj sum wydanych juz pieniędzy. Uwaga ! Paragon trzymac w bezpiecznym i zacienionym miejscu. Chronic przed dziećmi i małżonkami. "

+1 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja kiedyś zapisywałem wszystkie produkty i paczki... odpuściłem przy 3500zł.. :mrgreen:

Już nie liczę :cry::kox:

 

Ja uzywam do finansow domowych HomeBank i zapisuje wszystko :)http://homebank.free.fr/

Od sierpnia 2011 wydalem na detailing (myjnie, kosmetyki ) 5600PLN.

 

Chyba nie jest to duzo w ciagu 3 lat. Skoro niektórzy kupuja woski SV lub Zymola grubo ponad 500 za sztuke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, chciałem z ciekawości pobrać ten HomeBank z Twojego linka, ale po pobraniu wywala mi komunikat: "Homebank 4.5.6 jest złośliwy i został zablokowany przez Chrome" także przeskanuj sobie ten prg.

 

HB Uzywam od 4 lat i bralem udzial w "developmencie" :)

Firefox to najwieksze G na rynku od jakiegos roku ale Chrome ostatnio tez mnie zaskoczyl kilkoma dziurami. Uzywam F-Secura 2014 i kilka innych programow. Wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę za mało zdjęć do PSB, więc wrzucę troszkę tutaj. :acute: Delikatnie odświeżyłem i zabezpieczyłem lakier w Passacie 3BG. 2 dni roboty po kilka godzin. 8-)

 

 

Więc przyjechało takie cudo. :kox:

 

IMG_20140429_160622_zps04d8c522.jpg

 

IMG_20140429_160633_zpsde7c3b08.jpg

 

IMG201404_eepneqw.jpg

 

 

Ale o tym później. :D

 

 

 

Zacząłem od umycia tego co jest pod maską.

 

IMG201404_eepnwph.jpg

 

 

 

Porządnie opłukałem karcherem. Potem do akcji wkroczyło APC SG w stężeniu 1:10.

 

IMG201404_eepnwps.jpg

 

IMG201404_eepnwhq.jpg

 

IMG201404_eepnwrw.jpg

 

 

 

Opłukane i umyte jeszcze 2 razy dla pewności. :good: Na koniec wjechał Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer.

 

IMG201404_eepnwxh.jpg

 

 

 

Zająłem się lakierem. Auto umyte Truskawexem od SG, później Prickbort.

 

IMG201404_eepnwxs.jpg

 

 

 

Jeszcze raz umyłem, następnie glinka Bilt – Hamber Auto Clay Soft. :D

 

IMG201404_eepnwne.jpg

 

 

 

I po raz kolejny mycie, suszenie do garażu. A tam jazda z cleanerem Dodo Juice Lime Prime i 3 Colorem. Nawet ładnie działa. :ad:

 

IMG201404_eepnwee.jpg

 

IMG201404_eepnwsw.jpg

 

 

Po tym poleciał Poorboys World Nattys Paste Wax Blue, Auto Finesse Finale Quick Detailer, na listwy ponownie Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer, Black2Black na opony. :-]

 

IMG201405_eepnwsq.jpg

 

IMG201405_eepnwan.jpg

 

IMG201405_eepnwqw.jpg

 

IMG201405_eepnspq.jpg

 

 

Wnętrze miało nie być ruszane, ale nie mogłem takiego syfu zostawić. :shock: Co nieco odkurzyłem, deska i plastiki umyte APC, następnie Poorboy’s World Natural Look Dressing. Umyłem też szyby za pomocą Shiny Garage Perfect Glass Cleaner.

 

IMG201405_eepnsra.jpg

 

IMG201405_eepnsxh.jpg

 

 

I to by było na tyle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.