Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym sam jeździł na spasie, ale posługując się fotą Grubego :kox::kox:

 

9681502_koza_cartoon_znakow_na_wzgorzu.jpg

 

Już nie mówiąc o tym, że zawsze mi się musisz w geszeft wpiąć ! Wrzuciłem Korsarza, to zaraz mi publikę wyciągneli do relacji Tolka. Teraz człowiek pokręci lewarem, się napoci, a Krzychu wpada cały na biało.

 

NOSZ :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Szybka 3 godzinna akcja z autem detailerki :P Więcej nie zdążyłem zrobić.

 

Mycie+glinka+prima amigo na DA+ wosk Angelwax Body Wax

 

I jest szajn i łetluk :mrgreen: Nawet rok po mojej korekcie efekt nie jest najgorszy, widać, że dziewczę moje mnie słucha i stara się dbać jak nakazałem :D

 

vfrk.jpg

 

y3pp.jpg

 

y183.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś nastała jasność pod licznikami. Demontaż, wymiana i montaż dwóch żarówek i od razu lepiej ;)

IMHO wrzucanie letnich kół to jeszcze trochę ryzyko... :idea: W nocy nierzadko mamy w okolicach zera i te letnie koło nie będzie się tak trzymać i zimowe. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz na jesieni płaciłem za 16` po 45zl/szt za prostowanie i za malowanie proszkowe 360zl, zdjęcie i założenie opon 25zl/szt

 

Gość zrobił mi już 4 komplety felg i ze wszystkich jestem bardzo zadowolony, może nie jest najtańszy ale dobrze robi, trafiłem do niego z polecenia wiec poprzednicy też byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.