Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam zawias m-technik (trochę niższy i twardszy) i nie narzekam. Auto użytkuję 5 lat.Do tej pory wymieniłem tuleje w przednich krzywych wahaczach, wahacze przednie proste (w zeszłym roku wymieniłem wahacz przedni prosty TRW ale widzę, że TRW nie daje rady za długo bo po roku już w sworzniu słyszę znowu stukanie - w tym roku we wrześniu wymieniłem lewy na Lemfordera i po nowym roku prawy TRW wyleci do kosza aby zastapił go Lemforder).

Części jakie wyjąłem były jeszcze fabryczne bo oryginały BMW (w historii serwisowej auta nie było wymian tych elementów) - auto ma przejechane teraz 192 tys km.

Z tego co czytałem i słyszałem od osób handlujących częściami to np dużo bardzie przewalone zawieszenie (pod kątem kosztów wymian) jest w Passatach (tak popularnych) bo tam wielowahaczowy zawias i więcej tych gratów przy każdym kole.

Generalnie to są takie zamienniki, które można montować (np Meyle w wersji wzmacnianej HD) ale są też takie zamienniki, któych trzeba unikać jak ognia bo inaczej częściej auto będzie stało w warsztacie niż w garażu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekd24, ano - jakoś tak kiedyś odpadły i nie mam jakoś motywacji, żeby je ogarnąć. Ale na wiosnę chce już zanabyć jakieś - podobne jak przedni znaczek bo dzisiejsza wizyta na myjni i spłukiwanie karcherem zmiotło nieco białe pola na śmigiełku.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Maździawka. A już te najnowsze wypusty mnie bardzo pozytywnie zaskakują - wreszcie Mazda zaczęła robić świetną stylistykę swoich aut - począwszy od tego modelu, który jest na powyższym zdjęciu.

No i ta powłoka coraz bardziej mnie przekonuje. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Okleiłem lusterko "karbonem" ;)

Narazie jedno. Dawno sie tak nie umordowałem. Zanim opanowalem technike, zniszczylem jedną okleine. Nie wyszlo mi to za ladnie ale moze nastepne beda lepsze :)

is8o.jpg

tfz6.jpg

mxgl.jpg

zqgd.jpg

5uoz.jpg

5whl.jpg

4x2j.jpg

2y5q.jpg

 

pelny szacun dla firm oklejajacych auta foliami. cholernie ciezka praca, folia nia wybacza błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholernie ciezka praca, folia nia wybacza błędów

 

kwestia sposobu i odrobiny wprawy;) osobiscie mi sie super pracuje carbonem, sęk w tym, że na tak obłych powierzchniach ciężko nie porobić "fal dunaju". Jak na pierwszy raz to całkiem spoczko to wyszło, jaką folią oklejałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
cholernie ciezka praca, folia nia wybacza błędów

 

kwestia sposobu i odrobiny wprawy;) osobiscie mi sie super pracuje carbonem, sęk w tym, że na tak obłych powierzchniach ciężko nie porobić "fal dunaju". Jak na pierwszy raz to całkiem spoczko to wyszło, jaką folią oklejałeś?

 

Nie mam poja. Jakas z allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.