Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

buka, swego czasu nastukałem w rf kilkanaście tysięcy kółek na modach F1 w ligach :good:

 

Nie wiem czemu wszyscy tak zachwalają realizm w gt5 i f4, jak spora część fwd i rwd sunie bokiem przez pół zakrętu i nie da się wyczuć docisku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spora część fwd i rwd sunie bokiem przez pół zakrętu

Nie wiem skąd masz te informacje ale zapewniam cię, że to nie jest prawda :). Każde auto prowadzi się inaczej a już między fwd a rwd na pewno czuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie mamy o czy rozmawiać, ja amator jestem.

Dziś po długiej przerwie włączyłem GT5 za nieświadomą namową DaV, i dupa wielka.

Chyba po świętach polecę po LBP.

Za to księgę czarów mam opanowaną :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV, pograłem w f4 na padzie. I wszystko co nie potrzebne wyłączyłem a gra była dziecinnie prosta, + uciekająca dupa like drift jadąc ferrari ponad 200km/h ( powinno już kleić jak złe) gdzie normalnie skończyło by się to bandą a tu prawie samo prostuje :)

 

Z gt5 może trochę przesadziłem ale patrząc na przejazdy f1 bez żadnych pomocy gdzie bolid idzie jak po sznurku i żadnej nadsterowności w zakrętach nie ma a koła przednie skręcają więcej niż powinny i wychodząc z zakrętów na 3 z butem w podłodze bez lub z minimalnym uślizgiem to realizmu nie stwierdzam :mrgreen:

 

Ale trzeba się za konsolą rozejrzeć bo czasu już człowiek tyle nie ma, a trzeba by się było przed czymś odprężyć. Ale i tak mam dylemat bo nie wiem co wybrać czy ps3 czy xboxa bo mimo że gt5 wydaję się o wiele lepsze to dźwięk silników to po prostu katastrofa :roll:

 

 

A jakby tak chcieć znów wrócić do grania w rfactor bez zbędnych pomocy to bite 100 kółek żeby osiągnąć kółko bez spina, potem kolejne 100-200 na wyczucie toru i kolejne 100 na ustawienia co by to jakiś sensowny czas wykręcić :-]

 

Dlatego pora na konsole i frajde :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RBR, TDU na HC potrafią wyrobić jako tako zdanie ;)

 

FM4/GT5 nie przesadzajmy, nie jest ścigałką dla byle Mietka. Wyłączając wszystko trzeba serio ogarnąć pare spraw, do tego jakieś odelżone ///M i zajęcie na pare godzin gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi w GT5 od czego zaczynać itd? bo chyba od jakiegos dziwnego trybu zaczalem i teraz ciezko mi zdobywac auta i kase...

 

Official events, spec a, b, licencje ;) Niektóre zadania masz zablokowane aż do momentu osiągnięcia jakiegoś poziomu - będzie w wymaganiach podane. Kilka dni będzie słabo z kasą, a później nie będziesz miał na co wydawać ;)

 

Po pewnym czasie, dostaniesz "bonus" w postaci naliczania kasy za wyścigi np x1,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.