Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie PS3 w tym roku jeszcze nie odpalone... Jestem teraz na L4, więc jest zamiar grania :D Wczoraj u kolegi grałem chwile w Diablo 3, przypomniało mi się jak lat temu kilka przemierzałem lochy w poszukiwaniu Diablo. Spowodowało to, że przeglądam oferty nowy kompów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią oczywistą jest to, że na myszce zawsze będzie się grało szybciej i dokładniej niż na padzie. Jednak gra na konsoli w strzelanki jest dużo, dużo wygodniejsza. Po dłuższej grze można dojść do wprawy i ogarniać sprawę całkiem całkiem. Poza tym polecam obejrzeć kilka filmików gościa o nicku 'Sandy Ravage'. Sporo pogrywa w Modern Warfare 2 na X360 na padzie!! i powiem tylko tyle, że wielu chciałoby grać tak na myszce, jak on na padzie :)

 

http://www.youtube.com/user/TheSandyRavage/videos Link do jego gameplay'i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. ;)

Kiedyś nie pamiętam dokładnie jaka to gra ale był czynny serwer multi , taki że mogli grać pc i xbox na jednej mapie. Szybko to zlikwidowali pady nie miały szans.

Na pc gry w szczególności multi na pc są bardziej dynamiczne , same obrócenie się o trzysta sześćdziesiąt stopni trwa sporo dłużej niż muszką z odpowiednim dpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniek, ja przeszedłem 2 ost części i ogólnie super gra.

Osobiście jednak uważam że w 2 troszke jakby sterownośc była lepiej dopracowana i jakoś tak ogólnie mi sie lepiej grało...ale 3jka tez jest na wysokim poziomie więc nie ma co biadolić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku gdy dostałem PS3 miałem ten sam problem - jak można grać w FPSy na padzie!? :) Jednak po lekkim przymuszeniu się i ograniu kilkudziesięciu h stało się jasne, że granie na padzie jest wygodniejsze i sprawia więcej fun'u (ja wiem, że na myszce można precyzyjniej i szybciej, ale to już nie jest realizm). Mniej precyzyjne i ociężałe ruchy na padzie bardziej przypominają prawdziwe realia.

 

Jako, że mam PS3 nie mogłem nigdy zagrać w ex'a z X360 - Alan Wake, a zawsze bardzo chciałem (to jedyny ex, którego mi brakowało :)). Wypuścili w końcu to na pieca, kupiłem i próbowałem na myszce zagrać. Stwierdziłem, że to totalna lipa, więc musiałem dokupić pada do XBOXa i podłączyłem go pod kompa - no, teraz to się gra, mimo, że to inny pad niż dualshock, do którego jestem nauczony.

 

Także obecnie mogę grać jedynie w Diablo 3 na myszce, reszta gierek na padzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po lekkim przymuszeniu się i ograniu kilkudziesięciu h stało się jasne, że granie na padzie jest wygodniejsze i sprawia więcej fun'u

Najgorsze jest wlasnie te kilka godzin, ludzie co całe zycie grali na myszce często rezygnuja po kilku minutach :D . Mi w padzie najbardziej podoba się to, że przyciski są czułe na nacisk, w grach wyscigowych można lekko dodac gazu, lub lekko zahamowac, na klawie niestety sa dwie pozycje 1 i 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała seria Uncharted to mistrzostwo świata - każda część skończona na Platynie

Ja mam tak z God of war. Teraz własnie rozpoczynam trylogie uncharted. Próbował ktoś sił w GT Academy :P?. Główna nagroda jest warta szlifowania czasówek :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odkopuję :kox:

 

Jakie macie doświadczenia/opinie o kierownicach do Xboxa? Co warte zachodu? :o Podłączyłem w końcu do Live i zamarłem jak zobaczyłem czasy - a myślałem że idę twardy :-]:D Nurburgring poniżej 6m30s :shock::o Chciałbym zobaczyć taki przejazd, napinam do 2, 3 rano :kox: , 7m50s Zondą R (wszystkie wspomagacze off) i koniec, paluchy mdleją .... :dontknow:

 

p.s. wiem - stary a głupi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.