Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dłuższego czasu używam kompa tylko do pracy ... na PSX przeszedłem FF7-9, na PS2 FF10, 10-2 i 12 ;) do tego wiadomo - gran turismo i inne "hity" ;)

Na PC mam 3 gry kupione i zainstalowane "na drugim systemie" (główny tylko do pracy - do gier się nie nadaje ;) ) - Anno 1404 z dodatkiem, Company of Heroes z dodatkami i Herosów 3 :D

"Za dzieciaka" grało się częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF3 - miazga, dodatkowo polecam poszukać na youtube filmów użytkownika birgirpall, facet powinien wygrać internet. To, co on wyprawia z c4, helikopterami, claymore'ami i resztą stuffu to jedno, ale poczucie humoru, dobór muzyki do filmików i wiele innych smaczków to drugie. Geniusz.

To zobacz sobie gościa o nicku Wovn ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie samochodówki które mnie pasjonówały zostały wymienione już więc nie będę się powtarzał że gram w GT od 1 części :)

Jeśli ktoś lubi symulator samolotów i akcje rozgrywająca się w II wojnie światowej to polecam Wings Prey Skrzydła Chwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz na PS3 męczę GT5.

Na kompie BF3, Richard Burns Rally CoH i oczekiwanie na Diablo3

 

No ale zasadniczo czasu na granie brak :(

A z dzieciakiem to w Disneya i LegoStarWars albo Wipeouta mykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze względu na brak czasu, gram okazyjnie z 7 letnim synem w Harrego Pottera Lego .. jak ktoś ma pociechę w tym wieku, to śmiało można kupić, bo super gra i zabawa we dwójkę... i trochę pogłówkować trzeba jak ktoś lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze względu na brak czasu, gram okazyjnie z 7 letnim synem w Harrego Pottera Lego .. jak ktoś ma pociechę w tym wieku, to śmiało można kupić, bo super gra i zabawa we dwójkę... i trochę pogłówkować trzeba jak ktoś lubi ;)

No i to się nazywa zdrowe podejście rodzica do gier komputerowych :good:

 

Ja męczę najnowszego Deusa Ex i Mass Effect 3.

A tak apropo zauważyliście że wyszło sporo głupawych symulatorów np. np drwala, budowlańca itp to może by pomyśleli i wydali np symulator fana detailingu pomyślcie jaki to ma potencjał np jeśli chodzi o kontrolery ruchu czy sprzedaż płatnych dodatków z nowymi kosmetykami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo zauważyliście że wyszło sporo głupawych symulatorów np. np drwala, budowlańca itp to może by pomyśleli i wydali np symulator fana detailingu pomyślcie jaki to ma potencjał np jeśli chodzi o kontrolery ruchu czy sprzedaż płatnych dodatków z nowymi kosmetykami

heheh kto wie :D, a wszystko zaczeło się chyba od symulatora farmy. Z tego co widze troche osób ma Gran Turismo 5 ktoś może zrobił wyzwanie vettela :D ?. Ja zrobiłem tylko 2 wyścig, reszta jest chyba po za moim zasiegiem :P. KR54321 Też bede musiał pomyślec o kierownicy do GT5 bo słyszałem, że ta kierownica logitecha jest całkiem niezła a ostatnio ceny poszły w dół. Jeszcze do niedawna kaciłem Dirta 3, gra co prawda warta uwagi ale niestety zawiewa amerykanizmem, nie ma tam już nawiązania do klasycznych odsłon Colinów, jedyna nadzieja, że codemasters zgodnie z obietnica zacznie wydawac na nowo serie colinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, koleś dobry jest.. ale wgbdvs robi to samo lepiej i z kupą humoru, a tutaj patetycznie tylko było.

 

piotr13, TDU 1 jak najbardziej, bardzo się zagrywałem. Dwójka słabsza pod względem fizyki jazdy.

 

cz@rek, ale wiesz ile są te symulatory warte? Nic. Zobacz sobie te dwa filmiki poniżej, wspomniany wgbdvs aka birgirpall, mistrz BF3, zrobił filmiki z dwóch: Demolition Company i Street Cleaning Simulator. To jakieś okropne ruskie twory po 30/40 zł :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi z Street Cleaning Simulator wymiatają :lol: . Może to główna atrakacja gry :D. Są chętni na wymienianie sie kartami w Gran Turismo 5?. Mam sporo powtórek.

Edit:

Jakby ktoś chciał sie powymieniac kartami to dodajcie mnie do znajomych w psn (w tresci zaproszenia wpiszcie, że jestescie z Ka :P). Ponizej możecie znaleźć psn id

abarth009.png

Mogę też pożyczyć jakieś auta jeżeli komuś by były potrzebne do jakiegos eventu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu jakiś graczy ?. Posiadam konsole Ps3 i przeszedłem wszsytkie interesujące mnie gry :/ szukam teraz czegoś z gatunków akcji i samochodówek, co prawda zamówiłem sobie Drivera San Francisco ale co jeszcze mogli byście polecic :P . Dodam, że grałem już w następujące gry: Mafia II, Red Dead Redemption, Gta IV, Battlefield 3, L.A Noire, God of war cała trylogia, Gran Turismo 5, killzone 2... Piszcie w co ciekawego gracie gdy nie jesteście przy aucie :-] .

 

 

Ja mase czasu zabiłem grając online w Call of Duty Modern Warfare , Black Ops , Tekken 6 , Z kampanii polecam Farcry 2 , uncharted 2 i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko DIII nie okazało się takim samym hitem jak gra-historia czyli Duke Nukem :D

 

BTW - dziś w pociągu mam zamiar w godzinkę sprawdzić co jest warte thesettlersonline.pl ... gra przeglądarkowa, ale robiona przez Ubisoft i Blue Byte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat bardzo bliski memu sercu do czasu... ...wejścia na KA :roll:

 

Grało się bardzo dużo głownie konsolowo wszystkie PS włącznie z grubą 3 do dziś dzień i troszkę na PC. Gry głownie samochodowe arcade jak i symulacje wszystko aby tylko pojeździć :D Wisienką na tym torcie jest kolekcjonerskie GT 5 + DF GT wraz z stojakiem, wcześniej pytał ktoś o Vettela-zaliczony co prawda na brąz ale wszystkie 3 na więcej narazie brakło czasu/chęci/samozaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.