Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny PS3 nie są już na takim poziomie, wszystko przez następce. Taki zestaw jak piszesz myślę że można cenić w granicach 800zł.

 

Też mam ps3 ale slim 320GB z zestawem 2x move, ladowarka stacjonarna do kontrolerów, gra Buzz z bezprzewodowymi kontrolerami, na dysku kilka gier oprocz tego pudelkowe fifa 13, sport champ., wspomniany buzz, little big planet 2 wszystko zadbane dziala jak należy a warte jakieś 600-700zł. Szkoda sprzedawać lepiej zostawić niech dzieciaki za jakiś czas się zajmą konsolą.

 

w220.com.pl już dostępne z Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie z całą mocą moge polecić dwie produkcje dla nas petro maniaków:

 

Project Cars - trudne ale za to bardzo satysfakcjonująca zdecydowanie bardziej na kierownice

 

Ride - jedyna jaka dotąd ogrywałem gra w której można polatać seryjnymi różnej maści jednośladami, trochą mniej symulacyjna od poprzednika ale bardziej przystępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Project Cars czy Driveclub

Zdecydowanie Project Cars rozwijany cały czas i ciągle dostaje się coś nowego, duża społeczność graczy online co do minusów na klawiaturę czy pada raczej się nie nadaje, ja trochę próbowałem na myszce ale najlepszy filing jednak na kierownicy. Polecam też Dirt Rally jeżeli wolał byś coś bardziej rajdowego a nie wyścigowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 grałem dużo (bardzo dużo) w gran turismo na logitechu g27. Teraz zostaje tylko pad, pewnie dopóki nie wypuszcza GT na Ps4.

Właśnie bardziej byłem nastawiony na projekt cars, dzięki za rady. Trochę potrenuje i będzie można jakieś ustawki porobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project Cars czy Driveclub

Zdecydowanie Project Cars rozwijany cały czas i ciągle dostaje się coś nowego, duża społeczność graczy online co do minusów na klawiaturę czy pada raczej się nie nadaje, ja trochę próbowałem na myszce ale najlepszy filing jednak na kierownicy. Polecam też Dirt Rally jeżeli wolał byś coś bardziej rajdowego a nie wyścigowego.

Aktualnie z całą mocą moge polecić dwie produkcje dla nas petro maniaków:

 

Project Cars - trudne ale za to bardzo satysfakcjonująca zdecydowanie bardziej na kierownice

 

Ride - jedyna jaka dotąd ogrywałem gra w której można polatać seryjnymi różnej maści jednośladami, trochą mniej symulacyjna od poprzednika ale bardziej przystępna

 

P Cars do prawdziwego sima ma sie tak, jak Plak do Swissvaxa, pozdrawiam :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
próbowałem ale się nie udało

 

Hmm pytanie w jaki sposób?

 

Trzeba założyć konto w Humble Bundle i powiązać je ze steam, w zasadzie to wszystko.

 

Masz jakiś komunikat? Może zabrakło kluczy? Czytam na "łowcach", że tak bywa, ale pula jest systematycznie uzupełniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuje pomocy, moze nie z samymi grami ale konsola - musze wyszukac dla kuzyna dysk do PS3 (zwykle, nie slim).

Najlepiej kupic gotowy zestaw z kieszenia, powiedzmy 500GB, czy sa lepsze/tansze opcje? Gdzie tego szukac? Osobiscie nigdy konsoli nie mialem wiec sie nie orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dostałem się do bety gran turismo sport i powiem wam, że jest na co czekać :good: Dźwięki silników niestety dalej nie są takie jakbym chciał ale wiele i tak zostało poprawione. Poniżej parę screenów mojego autorstwa.

 

QeOKgmi.jpg

Z5cGZjm.jpg

o6hHmPv.jpg

27JCxCd.jpg

NDPrycW.jpg

AnTa0Cu.jpg

NuiSXMW.jpg

8FyJCXB.jpg

UfmTyDY.jpg

rmeztKP.jpg

rkHyiUS.jpg

fWLMqgJ.jpg

jiQ1i40.jpg

MNGkJr9.jpg

DABaRj0.jpg

ahgqu6G.jpg

JF2Vrrd.jpg

qtZd0jN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanie do gimbazy i innych graczy :kox:

Mam zgodę na konsole na 30tke :mrgreen:

One s czy PS4 slim? Granie raczej okazjonalne mocno, jakieś wyścigi, postrzelać, pobic i może jakaś przygodowa. Kusi Xbox bo jednak taniej niż a potem gry upolować. Jakieś za przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

707087 One s czy PS4 slim? Granie raczej okazjonalne mocno, jakieś wyścigi, postrzelać, pobic i może jakaś przygodowa. Kusi Xbox bo jednak taniej niż a potem gry upolować. Jakieś za przeciw?

 

temat rzeka... ja mam X1 i Ps4 Slim... Ps4 się kurzy tylko... X1 odpalam raz na jakiś czas ;) generalnie jakbym miał wybierać to X1 S... konsola tańsza, lepsze usługi sieciowe, lepsze gry w GwG... Dodatkowo jak lubisz wyścigi to na X1 masz Forze 6, Forze horizon 3 i w tym roku Forza 7... na ps4 z wyścigami bieda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tez mam xboxa i ps4 i w sumie na ps4 ogralem uncharted, racheta, knack plus 2 badz 3 gry i tyle

Konsola stoi i wycieram z niej kurz i w sumie tyle . Na xo gram czesto i to jest jako moja glowna konsola .gdybym mial kupic od nowa to wybral bym xboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.