Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra tylko mi tu łacha nie drzeć:D Chrześniak jako dodatek do prezentu chciałby dostać jakieś doładowanie /abonament do PSP plus. Jak to kupić, jakiś kod dostanę i mam mu go dać czy to jakąś paczką przyjdzie. Serio zielony jestem a przecież się młodego pytać nie będę bo na indolenta wyjdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) kupowanie PS Plus ori od sony jest trochę bez sensu (dla własnego użytku, bo na prezent to co innego).

Na alledrogo macie aukcję za 1,8 pln(!) i macie PS Plus na 14 dni! Nawet gdyby kupować co dwa tygodnie ten pakiet to wychodzi o połowę taniej niż oryginalne doładowanie od Sony.

 

Kupiłem to z ciekawości i działa ;) Trzeba tylko pamiętać żeby konto przełączyć na swoje (na aukcji kupujecie nowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko mi tu łacha nie drzeć:D Chrześniak jako dodatek do prezentu chciałby dostać jakieś doładowanie /abonament do PSP plus. Jak to kupić, jakiś kod dostanę i mam mu go dać czy to jakąś paczką przyjdzie. Serio zielony jestem a przecież się młodego pytać nie będę bo na indolenta wyjdę :D

 

Coś takiego:

http://www.mediaexpert.pl/akcesoria-do- ... i,id-12639

Ewentualnie sa tańsze na krótszy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinatorstwo... jeśli gdzieś w Sony zapali się czerwona lampka, to równie dobrze możesz dostać bana na konsolę (np. po numerze seryjnym) i już sobie online nigdy na niej nie pograsz.

 

Poza tym możesz sam sobie zarejestrować takie konto i wziąć tą bezpłatną subskrypcję na 14 dni.

https://store.sonyentertainmentnetwork. ... -wersja-próbna/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS14DAYTRIAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

powiedzcie mi bo jestem laik w tym momencie w grach :P

ostatnio ogladałem ps4 ale gier na to jakos niewiele, i widziałem u dzieciakow znajomej porownanie grafiki z ps4 i pc tych samych gier i na pc wygladały one jakby hm "płynniej" no i zdecydowanie lepsza grafika.

i Tak zaczałem sie zastanawiac czy nie lepiej poprostu kupic mocnego lapka za jakies 2500-2700 i miec gier do bólu bez kombinowania, czy konsola.

Niby konsoli nie trzeba wymieniac długi czas, ale znowu kupic konsole to spokonie 1700 i jest tylko do grania. a granie od czasu do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500-2700 to na geimingowego lapka zdecydowanie za mało ja za swojego dałem blisko 4 a i tak po roku czasu już zauważam spadek wydajności na najnowszych produkcjach więc tak jak kolega tevenet proponuje jeżeli ma być tylko granie to konsola, a jak coś więcej i nie musi być przenośne to blaszak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.