Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra przyznawać się kto grał w drive cluba po tej aktualizacji naprawiającej wszystkie błędy i dodającej pogodę + ulepszoną fizykę jazdy? Naprawdę sporo tam poprawili czy tylko takie pierdzielenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Jeśli grałeś w którąkolwiek odsłonę gry Gran Turismo i ja lubisz to nie masz czego szukać w Drive Club. Jeśli natomiast wolisz poczciwego NFS'a (który w żadnym wypadku nie jest symulatorem) za "fun", to DC jest ciut bliższy temu drugiemu tytułowi. Tylko że DC ani nie daje frajdy ani nie oddaje realizmu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a czego się spodziewałeś :D Przecież od początku był taki zamysł twórców i porównywanie tutaj GT6 do DC jest nie na miejscu :P No ale wracając do mojego pytania: grałeś po wprowadzeniu tego patcha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gran turismo 6 byłem i jestem zawiedzony..sporo aut..suuuper tylko że 80% to japońce a skylineów chyba jest z 20...no bez jaj! Widok z kabiny, wooooaaaa ale do momentu jak zobaczymy że ten widok jest w 10% aut !!! piskji opon jeszcze z gt1 na psx-a baa nawet na piasku się zdarzały..brak uszkodzeń (tu polegli na całej linii bo przy takiej produkcji mając w dodatku rosnącą konkurencję powinni coś zrobić), a grafika? bardzo wiele aut jest zwyczajnie skopiowanych z gt 4 i to widać gołym okiem

ogólnie lubie gran turismo , za 2 i 4 to bym się pokroił bo wiele nocy przy niej było spędzonych. Wg mnie 6 w skali od 1do 10 ma mocną 6 bo nadal fizyka, możliwości modernizacji są na szczycie

 

Dodając smutną wiadomość, sprzedałem swoje ps3:( i co gorsza w tym roku mikołaj nie da nic nowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denis, Driveclub to takie pykadełko nastawione na klubową rozgrywkę i walkę online, więc nie ma co porównywać do symulatorów.

Jak dla mnie przyjemne, bo pomysł na pojedynki z innymi graczami na +, ale ta fizyka to fakt, na poziomie gier z laaat wstecz na pececie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Pytanko:

Czy ktoś z was grał/gra w Diablo 3 na PS3? Zastanawiam się, czy przełame się do gry na padzie.

Na marginesie: Może komuś zalega na półce i chciałby się pozbyć ;) ? Szukałem w "Biedrach"(miała być nówka po 59zł) i w znajomej biedronce nikt nie słyszał... tylko jakieś Lego na xboxa.

 

 

Bierz śmiało, gra się naprawde przyjemnie i intuicyjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV, Tak grałem, ale tylko 2 rozgrywki, po czym wystawiłem aukcję na allegro :)

 

Jeśli chcecie ot takie sobie pośmigać furami, traktując tą grę, jak to ujął miw, jako "pykadełko" to śmiało - nie ma tragedii, można gierzyć. ACZKOLWIEK, są gry "samochodowe" (bo do symulatorów im daleko) który są tytułami dużo ciekawszymi. Kupujcie GTA V i nie dość że pośmigacie po miastach to i jeszcze fabułę jako tako macie :D

 

/// Edit

Przypomniało mi się. Fajnym tytułem (podobnym do DC) był Test Drive, ma wyjść coś podobnego na PS4, więc warto przeczekać ten okres pykając we wspomniane wcześniej GTA V, Last of US, Nowego Assassina lub chociażby w Little Big Planet 3.

Przypominam że opinia jest jak najbardziej subiektywna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się wahał jeszcze przed świętami czy nie zrobić sobie prezentu to tutaj chyba jedna z tańszych ps4 z wszystkich większych sklepów (wiadomo mniejsze problemy z ewentualnym oddaniem na gwarancje)

 

http://www.vobis.pl/konsola-sony-playst ... 25739.html

 

Ja to sobie upatrzyłem taka ofertę :-]http://www.mediamarkt.pl/bialystok/kons ... ,id-999049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam biała i bym w życiu nie zamienił na inny kolor :) Super wygląda, do tego biały headset sony 2.0 i jest komplecik. Szkoda, że ładowarek do padów sony nie robi też białych. Nie ma co czekać do przyszłych świąt :P trzeba kupować i grać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ps3 i szkoda mi ją sprzedawać za grosze. Synek ma prawie 7 lat to za rok może wstawię mu ją do pokoju do tego tv...i tym sposobem zrobi się miejsce na ps4 8-)

No i czekam aż więcej będzie używanych, tańszych gier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego PS3 fat mam od nowości i nie ma opcji, żebym sprzedał nawet jak nie będę już jej używał :D. Za FC4 też będę musiał sie zabrać ale to już raczej na PC :D A przeszedł ktos z was Dark souls 1 lub 2? Ja przeszedłem z wielkim bólem dupska DS1 i nie prędko zabiore się za DS2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, i jak oceniasz fabułę? W recenzjach czytałem ze gorsza niż w fc3, ale jak dla mnie całkiem ciekawa choć może nie od samego początku. Ja zbierałem te listy i ogólnie robiłem sporo zadan pobocznych aby maksymalnie przedłużyć zabawę. Po około 48 godzinach wbiłem platyne, ale do tego czasu miałem naprawdę sporo frajdy z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, nie grałem, bo w sumie jakoś kłapałem w tamtym czasie tylko samochodówki. Teraz i GTA, WatchDogs, tego typu wpadły, wiec i do FC siadłem. Fabuła spoko, zawsze jak był wybór to ciągałem za spust :mrgreen:, graficznie bardzo fajnie, sama gra mi się podobała. Ale czy teraz z jakąś wielką ochotą będę szedł grać to nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarną PS4 ( za zestaw PS3 + akcesoria wziąłem dobre pieniądze) i żałuję, że nie wziąłem białej :/

 

Dodatkowo :

 

Infamous - motyw fajny, jednak trochę monotonne misje - podobny schemat (przejmij kontrolę niszcząc przekaźnik, kamery, szpiega... przejdź do następnego miejsca, przejmij kontrolę niszcząc przekaźnik...)

 

DragonAge3 - jak ktoś lubi gry tego typu to się nie zawiedzie

 

Właśnie jestem w trakcie pobierania GTA5, więc można zrobić jakieś wspólne jeżdżenie KA-owe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.