Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

cz@rek, kupiłem sobie preorder i trochę żałuję, najbardziej boli mnie grafika w tej grze, na ultra dalej jest pikseloza. Grając na klawie na kompie czasami trochę ciężko zapanować nad autem, ale w porównaniu z "poprzednikiem" TDU2 model jazdy jest bardziej przystępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widac na PC długo trzeba będzie poczekać na fajną scigałkę z dużą ilością i różnorodnością aut

Polecam zainteresować się betą assetto corsa całkiem ciekawie się to zapowiada :)

jedno mnie tylko interesuje - kiedy macie czas na te zabawy 8-)

Nie masz założonej rodziny, nie poświęcasz całego wolnego czasu na picie i od czasu do czasu możesz sobie pograć. Tak to wygląda u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość widzę PS4 :) Ja dalej sie zastanawiam czy może nie kupić xboxa One... te forzy są cudowne :shock: Ewentualnie tylko bym żałował The order, Uncahrted 4 oraz Bloodborne (grałem w dark souls 1 i 2 fajne klimatyczne te dark soulsy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem xboxa360 i miałem go chyba ze względu na forzę bo faktycznie gran turismo mimo że jest na rynku lata dłużej to jest lata świetlne za forzą, ale zawsze jakoś byłem bardziej za ps..szczególnie że online był darmowy to tylko przełożyło się na zmianę konsoli i nie żałuje :)

Z pewnością xboxone będzie miał tytuły które ze łzami w oczach będę omijać na półkach sklepowych, ale jednak coś cały czas mi mówi by brać ps4 :D Zresztą miałem psx, ps2 teraz ps3 to ciężko by było nie sprawdzić ps4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 od jakiś 4 lat. Jeszcze gruba zośka, kupiona ze względu na Buzz'a.

Później LBP 1 i 2 i parę innych w przelocie. Jak na razie nie czuję potrzeby zmiany na PS4. Mam Blue Ray'a i nowe gry nadal wychodzą na obie konsole :D

 

Jaką samochodówkę polecicie na PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce Project Cars, może zamieszać.. no i drive club wygląda na ciekawego odstresowywacza :)

Drive Club jest wielkim niewypałem, strasznie mała grywalność tyle, że ładna grafika to można sobie pooglądać i się pozachwycać modelami aut ale do forzy Horizon 2 bardzo daleko :( A szkoda bo na dobrą grę wyścigową na konsole Ps czekam już od bardzo dawna. Project Cars już był raz przekładany ale miejmy nadzieje, że wyjdzie z tego coś dobrego (zwłaszcza, że będzie zarówno na ps4 jak i ps3)

ale The last of us.. :-]

A w Heavy Rain grałeś :P?

 

BTW świeży materiał z The Order

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf jest całkiem spoko :) Panowie wczoraj na targach dali 15 min gameplay z Uncharted 4 jest bardzo dobrze :Dmiw to ja ci polecam jeśli jeszcze nie masz kupno HR, przy obecnych cenach da się kupić używke już nawet za 35zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Pytanko:

Czy ktoś z was grał/gra w Diablo 3 na PS3? Zastanawiam się, czy przełame się do gry na padzie.

Na marginesie: Może komuś zalega na półce i chciałby się pozbyć ;) ? Szukałem w "Biedrach"(miała być nówka po 59zł) i w znajomej biedronce nikt nie słyszał... tylko jakieś Lego na xboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielu znajomych co są "PeCetowcami" i twierdzą np że nie da się grać w fpp na padzie, że zwyczajnie jest to niewykonalne i nie ma frajdy...Oj chyba już każdy zmienił zdanie jak wieczorkiem usiadł jeden z drugim przy battlefieldzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.