Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
cz@rek, grałeś już bo się gruuubo zastanawiam czy by sobie nie sprawić na ps3

Gram cały czas na PC, klimat naprawdę ciężki jak z 8 pasażera Nostromo muzyka, odgłosy, gra świateł, stylistyka i przede wszystkim to uczucie że gdzieś tam jest obcy. Nie jest to gra gdzie człowiek pyknie sobie i już tu trzeba trochę posiedzieć dosłownie, bo część gry siedzisz tu i uwdzie główkując jak przepędzić obcego w drugi koniec danej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy ;)

 

Obrazek

 

zobaczymy czy dorówna jedynce ;)

 

 

I jak tam forza horizon 2 na x360 bo zastanawiam sie nad kupnem - lepsza od jedynki?

 

Czy lepsza to ciężko powiedzieć... trochę inaczej wyścigi są roziwązanę - na każdą imprezę można wjechać każdym samochodem a nie jak poprzednio odpowiednią klasą...

 

ale ogólnie gra na prawdę przyjemna ;) i jak widzę w jakich pieniądzach jest do kupienia w wersji elektronicznej to nic tylko kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Hgorizon ? Pierwszą części wciągnąłem dziurką od nosa, na święta Bożego Narodzenia, z Horizon 2 będzie jeszcze prędzej :good::lol:

 

Zrobiłem sobie update mojego RGH, i mam w zanadrzu jeszcze kilka dobrych tytułów, ale co z tego, jak ciągle mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Hgorizon ? Pierwszą części wciągnąłem dziurką od nosa, na święta Bożego Narodzenia, z Horizon 2 będzie jeszcze prędzej

 

zalezy co mas zna myśli pisząc "wciągnąłęm dziurką od nosa" - dojście do do ostatniego wyścigu i go wygrania czy wygrania wszystkich wyścigów. Jeżeli to pierwsze to możliwe, że 2 też szybko uda sie przejść. Jezeli to drugie to zapomnij...

 

W dwójce każdy wyścig posiada 10 klas i jedno wyzwanie sposnosorskie. Z tego co pamietam to jest coś koło 480 wyścigów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FC4 ogrywam na kompie właśnie, wciąga :mrgreen: GTA mimo ze na PS3 machnięte to i na nextgenie musthave :-]

 

Do zakupu PS4 i X1 nadal nie mogę sie zebrać :mrgreen: Może uda sie trafić limitkę plejaka to koło PS1 postawię i chociaż kolorem podpasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC4 super, fabuła trochę przydługawo się rozkręca, ale potem jest coraz lepiej. Na PS4 wygląda dobrze, choć do kilku rzeczy bym się przyczepił.

 

The Crew ogrywałem otwartą betę kilka dni temu i dla mnie raczej słaby tytuł - wieje nudą, bo Ubi koniecznie z każdej gry chce zrobić sandboxa. Model jazdy też mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Crew ogrywałem otwartą betę kilka dni temu i dla mnie raczej słaby tytuł - wieje nudą, bo Ubi koniecznie z każdej gry chce zrobić sandboxa. Model jazdy też mi nie pasuje.

Miałem nadzieje na choć by cząstkę Forzy Horizon ale widac na PC długo trzeba będzie poczekać na fajną scigałkę z dużą ilością i różnorodnością aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi Dragon Age na PS3, jednak graficznie wygląda bardzo słabo.

 

Zakup PS4 planuję na połowę przyszłego roku i zastanawiam się teraz, czy brać DA3 na PS3, czy poczekać do września i grać w full detalach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.