Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji nowych premier godny polecenia jest też Wolfenstein: The New Order. Gra pięknie łączy oldschoolowe rozwiązania z nowymi. Poza tym w grze z jednej strony totalny rozp#(*$Q + czarny humor, a z drugiej chwytliwe/dramatyczne sceny. Genialny soundtrack.

No i stabilne 1080p 60FPS na PS4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driveclub dla relaksu też bym ciupnął :) Nowe GT to pewnie za kilka lat plus kilka miesięcy poślizgu :P Z drugiej strony nie poganiaj bo jeśli Project tak będzie wyglądał na konsoli jak na obrazkach plus do tego odpowiednia fizyka jazdy to GT może mieć problem. Z tym, że Japończycy to już uznana marka. Fajnie gdyby wyeliminowali bolączki na które ludzie tak narzekają w poprzednich edycjach, gra byłaby wtedy idealna. Z tym, że obowiązkowo kierownica, a chyba jeszcze żadnej oficjalnej do PS4 nie ma, starsze pewnie są kompatybilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Ale The Sims 4 już jest !! :lol:

 

 

Ty się śmiej, ale to jest niezły pożeracz czasu i EA robi na nim kupę $

Tak pogrywam czasami w 3 :) na 4 sie nie skusze chyba że kiedyś będą mega promocje z DLCkami.

 

Ja czekam teraz na Wasteland2, Wieśka 3 , nowy patch do Rome II oraz Dead State no i Elite:Dangerous po niewypale z X Rebirth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taką okazje przegapiliście. Na origin był klucz do sims 2 ze wszystkimi dodatkami za free :-]

 

Zresztą gtr evolution, race 07, bf3 itp.

 

Ja w nic nie grałem z pare lat, ale wszystkie klucze zbieram, może mnie kiedyś najdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum posiada PS4? Od wtorku będę posiadał białule i destiny więc chętnie bym postrzelał z kimś z forum, a moja lista wirtualnych znajomych z PS3 jest baaaardzo uboga. Jakby co mój PSNid jest taki sam jak na forum bienek i tam nie ma "i" po "n" :P

 

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, a szkoda, bo byśmy się pościgali ;)

 

jest śmieszny drag w multi, jest też coś w stylu capture the flag, ale i jego odwrotność, nie ma niestety zabaw z Top Gear'a jak piłka nożna ;-)

 

jak coś, mój ID na Xboxie: Rozwandek (wpisywać, dodawać do znajomych)

 

gierka dopracowana, a Forza 5 graficznie taka, że aż się zastanawiam czy Project Cars zamawiać na X1 czy na PC :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka kogoś do multi The Last of Us lub innych na PS4 to zapraszam: bucky_pl posiadam prawie wszystkie gry jakie na razie zostały wydane na ps4 więc coś się znajdzie ;) możliwe granie to w tygodniu w granicach od 22 jak już córka idzie spać, ewentualnie weekendy w dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red Destiny jakoś mnie nie pociąga i na razie zwlekam z zakupem, co do BF4 jakoś multi mnie nie ciągnie, a zwłaszcza że do platyny brakują mi tylko trofiki z multi. Aktualnie po raz drugi w życiu kończę platynę w TLoU (pierwsza wleciała na PS3) brakuje mi tylko ukończyć podróż łowcy i świetlika i koniec. Może wtedy się przerzucę na multi BF4 ale kurcze w kolejce czekają nawet nie otwarte Watch Dogs oraz Metro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.